Bondolino nebo storch

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

rousinka
Stálice 84 příspěvků 20.12.17 19:05
Bondolino nebo storch

Rozhoduji se mezi storchem a bondolinem od narozeni. Mate nekdo zkusenost s obouma? Co je jednodussi? Nejak se nemuzu rozhodnout. Moc dekuji za zkusenosti a info.

Reklama

Reakce:

Keshi
Ukecaná baba ;) 1982 příspěvků 20.12.17 19:37

Za mě Storch. Zkoušela jsem oboje a přišlo mi že tam mimčo líp „pasuje“. :-D Ale jsem spíš šátková.

Novire
Neúnavná pisatelka 19752 příspěvků 20.12.17 20:26

Měla jsem oboje. Pokud od narození, tak Storch. Déle použitelné a na větší dítě pohodlnější je Bondolino. U Bondolina mi taky sucháč v pase budil dítě, když jsem ho odkládala do postele :-)

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Naučte se cizí jazyk během mateřské. Jde to!

Naučte se anglicky nebo francouzsky, než půjde vaše dítě do školy. Za dva... číst dále >

Vzpomínáme: Kdo nechal sestru jíst mouchy a kdo chutnal žížaly?

Když jsem u nás v kanceláři řekla, že chystám článek o příhodách z dětství,... číst dále >

Články z Expres.cz

Dara drtí Alagič i Rytmuse: Takto odpovídá na jejich zamilované fotky!

Koncem března Dara Rolins (45) a Patrik Rytmus Vrbovský (41) informovali o... číst dále >

Perný den Michaely Badinkové: Před zkouškou Tváře musela zavolat odtahovku!

Michaela Badinková (39) už je v plném proudu příprav na TTMZH a právě chystá... číst dále >

Články z Ona Dnes

Mámina péče už se nedala vydržet, říká Petr. Dětí jako on jsou tisíce

Některé děti prožijí víc, než mohou unést. Ozvat se není snadné. Je potřeba,... číst dále >

Svět mě dřív štval, dospěla jsem teprve nedávno, říká Simona Babčáková

Proměna herečky Simony Babčákové na blondýnu se promítla i do chování lidí... číst dále >

Reklama