bonusová knížka DM

38
8.12.05 14:26

bonusová knížka DM

ahoj maminky,
zůstaly mi nevyužité poukázky na slevy pro mimča do drogerie DM, např. na plenky, na Sunar, na čaje, na dudlíky, na Pampers.
Jestli se Vám některé hodí, ráda je pošlu. Je mi líto je vyhodit.

Ivina a Peťa
ivana@vallore.cz

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

120
12.12.05 14:59

Ahojky Ivino a Péťo!
Já jsem posílala okopírovaný rodny list, abych dostala bonusovou knížečku. Už je to měsíc a stále mi nic neposlali :( Byla bych moc ráda, kdybys mi to poslala. Musí se ty poukázky vybrat do konce roku?
Díky moc!
Adresa: Linda Pavlištíková
Dukelská 1052
742 21 Kopřivnice

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
377
12.12.05 15:09

Ono jim to trvá docela dlouho, já jsem myslela, že už na mě zapomněli. Platnost je do konce března, takže máš čas. A ty slevy zase tak závratné nejsou. Ale něco jsem využila a zbytek rozdala.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
202
12.12.05 16:44

Ahoj, nic si z toho nedělej, mě to taky posílali pěkně dlouho, po měsíci jsem to už vzdala a ono to přišlo, tak neboj.
Asi je dětiček víc než čekali a nemají natisknuté :lol:

K.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
38
12.12.05 17:44

Ahoj Lindo,

určitě Ti je pošlu, hned jak půjdem s Peťou na procházku. Snad se Ti budou hodit.

Ivina

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
120
12.12.05 18:14

Ahojky Ivino a Péťo!
To jsi moc hodná a mockrát děkuji. Linda

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2892
12.12.05 18:48

ahoj Holky mam zajem o prukazce a nevim jak mam udelat.Kolik % je sleva s prukazkou?Dekuji

Zdena a Nikolka 13t

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
202
13.12.05 13:17

Ahoj Zdenko,

běž do DM drogerie, oni ti dají formulář, který vyplníš a přidáš k tomu okopírovaný rodný list. Pak toto zaneseš buď do té drogerie nebo sama pošleš na adresu tam uvedenou.

Asi tak za měsíc ti dojde knížečka se slevama, nejsou ale v procentech, ale v Kč na konkrétní výrobky. Musíš to poslat do konce roku a slevy můžeš využít do března 2006.

Tak ať se ti vše podaří.
Komka

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
120
16.12.05 21:04

Ahojky Ivino a Péťo!

Dneska mi přišly ty slevové kupóny do DM drogerie. Mockrát Ti za ně děkuji. Určitě je využiju.
Ještě jednou děkuji. Linda a Verunka

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
38
19.12.05 21:08

Ahoj Lindo a Verunko,

ještě mám nějaké poukazy na slevu (20%) na různou kosmetiku do DM. Musí se vyčerpat do konce roku, kdyby jsi je chtěla, můžu poslat. Třeba by se hodily i pro nějakou kamarádku. Já mám sice k malýmu mrňouskovi i 14ti letou dceru, ale ta si vybírá kosmetiku podle sebe.
zatím se mějte hezky

ahoj Ivina a Peťa

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2237
19.12.05 23:28

Holky,pracovala jsem v DM ,na datum do 31.3 se nedívejte berou to i dál,např. mimčo narozené v listopadu,jak si může mamča nakoupit kaše a skleničky do 2.měsíců? Tak se nad tím zamysleli ,jo a na kopii rodného listu,můžete zaškrtat všehna rodná čísla ,nemusí tam být.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
410
20.12.05 08:18

ZDENKO jde to vyřídit i přes internet,najet si na stránky DM drogerie,tam vyplnit formulář a přes internet odeslat,kopii rodného listu jsme neposílali a slevové kupony nám přišli poštou.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymni
20.12.05 09:08

Ahoj holky…

Babybonus se nam ted docela vyplatil......
poctive jsem sbirala body za kazdych 100Kc, a ted jsem jich uz mela 15, to znamena ze dostanes 20% slevu z celeho nakupu......
Takze jsem nakoupila pliny, ubrousky, kase, prikrmy, podlozky, pak jeste rasenku, proste na vse byla sleva z babybonusu a ze slevove knizky+ ta 20% sleva na vse

No, co zaverem dodat, misto 1900Kc jsem tam nechala jenom 1250Kc

A to se oplati

Katka

• Nahlásit
  • Citovat
22315
20.12.05 09:09

jsem psala neprihlasena:-))

Katka

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit