Booking volné termíny

1686
8.8.21 13:18

Booking volné termíny

Ahoj, prosím zkušenější-jde nějak na bookingu zobrazit volné termíny konkrétního hotelu? Nekdy se mi stane, že když vyhledavam např. 5 noci v daném hotelu a je v tom termínu obsazen, tak mi to automaticky nabídne jiné termíny se stejným počtem noci. To je ale spíš náhoda, potřebovala bych tuto funkci použít cíleně :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
Ou
18395
8.8.21 13:21

Nejjednodušší je vyhledávat přes mapu - tam se nabízí přímo možnost zobrazit jen dostupné hotely.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1686
8.8.21 13:26

@Ou jj, jenze ja chci právě jeden konkrétní hotel, je mi jedno jaký termín, ale potřebovala bych ten volný termín nabídnout, ne to ručně zkoušet…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3772
8.8.21 13:32
@Janee19 píše:
@Ou jj, jenze ja chci právě jeden konkrétní hotel, je mi jedno jaký termín, ale potřebovala bych ten volný termín nabídnout, ne to ručně zkoušet…

Proč to nezkusíš přímo přes rezervační systém hotelu?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
728
8.8.21 13:35

Dá se to tam zaškrtnou při výběru: zobrazit pouze dostupné ubytování

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
26546
8.8.21 13:44
@Janee19 píše:

V takovém případě volam/pisu přímo do hotelu a domluvíme se s nimi, ať mi pošlou dostupné terminy. :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1
11.8.21 11:06

@Janee19
Pracuji v hotelu již několik let. Důvod, proč ti booking nenabízí daný termín je proto, že pokoje již nejsou k dispozici (většinou se do bookingu zadává daný počet pokojů k prodeji, takže i když kapacita hotelu není vyprodaná, na bookingu se objeví jako plně obsazena). Pokud trváš na daném termínu, jednoduše napiš email/zavolej přímo do hotelu :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat