Boraxové globule

113
16.4.20 10:49

boraxové globule

Ahoj, jsem v 7 mesíci tehotenství a potřebovala bych se vás zeptat na boraxové globule, asi se ptám hodně blbě ale nemám s nimy zkušenost, jak se užívájí..?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
612
16.4.20 10:52

Jsou to vaginalni globule, takze nejlepe vecer do vaginy. Pozor je z toho hodne vodovy vytok, aby jsi pak v noci neplasila, ze ti praskla voda…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
113
16.4.20 10:59
@MP Evik píše:
Jsou to vaginalni globule, takze nejlepe vecer do vaginy. Pozor je z toho hodne vodovy vytok, aby jsi pak v noci neplasila, ze ti praskla voda…

Děkuji, zabírá to? jak dlouho to mám zavadět? V lékarně mi k tomu bohužel nic neřekla a já počítala, že tam bude nejaký příbalový letak, který tam nebyl..

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
54114
16.4.20 11:01

Každej den jednu, dokud nezavedeš celou krabičku. Jestli zaberou - hodně často ano.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
612
16.4.20 11:03

@Michaelaa90 mne treba lekar rikal, ze staci i treba 4 dny. Ale nejlepsi je to urcite dobrat cele. Zabira, mne pomuze vzdy uz hned prvni den.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1600
16.4.20 12:45

Teď jsem je měla, doktorka doporučila 5 globulí (tedy 5 dní), ale nebyla jsem ještě ok a nakonec jich vzala 9. Někdo je prý bere i preventivně třeba 1 x týdně. Uchovávají se v lednici. Výtok je z toho opravdu hodně vodový a je ho hodně. Takže určitě zavádět na noc do pochvy. Pomohly mi, předtím jsem s nimo neměla zkušenost žádnou. Jinak pokud je máš na mykozu, je důležité, aby se přeléčil i partner, i pokud nemá žádné příznaky ničeho. Ono se to dovede přenášet sem tam při styku. Já na to kupovala jenamazol krém.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat