Zapomenuti na ranní moč - 1.screening

Anonymní
16.4.20 08:11

Zapomenuti na ranni moc - 1.screening

Dnes mam 1.screening, vedle zachoda pripravenou sklenicku na moc, kterou mam donest, a ja na to zapomnela a slo to do wc. Kdyz ted budu vice pit, druha moc bude mene koncentrovana, aby se z ni neco zjistilo, ne? Nebo to podstatne lze zjistit z jakekoli denni moci? Omlouvam se za hloupy dotaz a mejte pekny den :)

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

5205
16.4.20 08:14

Já byla na screeningu teď v úterý a moč jsem tedy nepotřebovala :think: tu pojedu až zítra je svému Dr na kontrolu :think: :think:, tak prostě jestli ji opravdu potřebuješ, prostez řekni žes zapomněla :nevim: a uvidíš ;)

Příspěvek upraven 16.04.20 v 08:15

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
490
16.4.20 08:15

Já když jsem chodila do těhotenské poradny, vždycky jsem poctivě nosila ranní moč, ale pokaždé když jsem tam byla tak se našla nějaká žena, která hlásila sestřičce, že nemá moč. Sestřička jí dala skumavku a poslala na záchod, takže to asi zas tak nevadí :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3172
16.4.20 08:18

Hmm na screening jsem moč nepotřebovala a na kontrole vzdy pocuram papirek. :mrgreen: neboj nikdo te neukamenuje

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
208
16.4.20 08:30

Na screening moč není potřeba, nosí se do poradny a nevím teda co z ní kontrolují, ale druhá ranní asi taky nebude vadit. Já třeba chodím na záchod často v noci takže ranní taky nemám moc koncentrovanou :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
16.4.20 08:36

Diky… screening je primo u meho doktora takze proto takze proto obe vysetreni najednou

• Nahlásit
  • Citovat
14074
16.4.20 08:42

Na screening je jen krev a ultrazvuk. Pozor ale na provedení u svého Dr., obvykle na to nemají potřebné školení a je to spíš tahání peněz za ne zcela odborně provedené vyšetření… Abecední seznam certifikovaných lékařů zde: NT.
Jinak se z moči na poradně zjišťuje přítomnost bílkovin, cukru a krve. Můžeš vzít alespoň tu druhou, ale sestře to řekni.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
57
16.4.20 09:59

Já s sebou na screening mít moč nemám - pokud si to dobře pamatuji.
A jdu také ke svému Dr. Na seznamu není, ale myslím, že on dělá jen prohlídku, co zjistí zasílá do ČB a až tam dělají vyhodnocení a ten lékář již na seznamu je.
Takže mu věřím, že ví co dělá, hrotit to nechci.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama