Boraxové globule - pálení

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Eyeofthestorm
Povídálka 14 příspěvků 01.11.18 18:03
Boraxové globule - pálení

Dobrý den, bylo mi řečeno, že na mykozu pomáhají boraxové globule. Ale když si čipek zavedu, tak mě to tak po dvaceti minutách začne šíleně pálit. Je to normální?

Reakce:

Helileli
Závislačka 2956 příspěvků 01.11.18 18:13

Ony se rozpustí a začnou vytékat a jak máš kvasinkami narušenou kůži v intimní oblasti, tak to pálí jak bejk. Já to řešila tak, že jsem si brala globuli v leže, do kalhotek hodně natěsno nacpala látkovou plenu, aby když něco vyteče, tak se to hned vsaklo. A ráno z postele jsem hned běžela do sprchy, abych to oplachla.

Annabela11
Ukecaná baba ;) 2294 příspěvků 02.11.18 06:20

@Eyeofthestorm Já myslím že by to pálit nemělo…já osobně je používám a nikdy nic takového jsem neměla.Asi ti nesedí.

Dovesilke
Závislačka 2969 příspěvků 02.11.18 11:45
@Eyeofthestorm píše:
Dobrý den, bylo mi řečeno, že na mykozu pomáhají boraxové globule. Ale když si čipek zavedu, tak mě to tak po dvaceti minutách začne šíleně pálit. Je to normální?

Měla jsem to samé, lékařka mi předepsala jiný lék,
nedalo se to vydržet.

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Nádherná proměna: Kuchyně se díky odborníkům stala skutečným srdcem domova

Paní Jana si ve svém životě prožila mnoho těžkých chvil. Příběh dvakrát... číst dále >

Podzimní čtení: Tyhle knihy vás v klidu nenechají

Podzim je ideální na to uvařit si čaj (nebo nalít dvojku červeného), zavrtat... číst dále >

Články z Expres.cz

Premiéra Fantastických zvířat: Depp příjemně překvapil, zářil Law i autorka Rowlingová

Fanoušci Harry Pottera mají žně, do kin totiž zamířil druhý díl filmové série... číst dále >

Pomeje skončil v nemocnici! O berlích se belhá kvůli vážné zlomenině

Rakovinu hrtanu sice porazil, už několik měsíců se ale producent Jiří Pomeje... číst dále >

Články z Ona Dnes

Život Livie Klausové ovlivnil pobyt v dětském domově i smrt otce

Zatímco Václav Klaus byl jako prezident jedněmi obdivován a druhými... číst dále >

O holky se postarám, slíbil Mirek snoubence, která zemřela v den svatby

Simona zemřela pár hodin před vlastní svatbou a zoufalému snoubenci zůstaly... číst dále >