Boraxové globule - pálení

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Eyeofthestorm
Povídálka 14 příspěvků 01.11.18 18:03
Boraxové globule - pálení

Dobrý den, bylo mi řečeno, že na mykozu pomáhají boraxové globule. Ale když si čipek zavedu, tak mě to tak po dvaceti minutách začne šíleně pálit. Je to normální?

Reakce:
Helileli
Závislačka 3153 příspěvků 01.11.18 18:13

Ony se rozpustí a začnou vytékat a jak máš kvasinkami narušenou kůži v intimní oblasti, tak to pálí jak bejk. Já to řešila tak, že jsem si brala globuli v leže, do kalhotek hodně natěsno nacpala látkovou plenu, aby když něco vyteče, tak se to hned vsaklo. A ráno z postele jsem hned běžela do sprchy, abych to oplachla.

Annabela11
Závislačka 2802 příspěvků 02.11.18 06:20

@Eyeofthestorm Já myslím že by to pálit nemělo…já osobně je používám a nikdy nic takového jsem neměla.Asi ti nesedí.

Tools
Závislačka 3006 příspěvků 02.11.18 11:45
@Eyeofthestorm píše:
Dobrý den, bylo mi řečeno, že na mykozu pomáhají boraxové globule. Ale když si čipek zavedu, tak mě to tak po dvaceti minutách začne šíleně pálit. Je to normální?

Měla jsem to samé, lékařka mi předepsala jiný lék,
nedalo se to vydržet.

Bmwmonika
Povídálka 21 příspěvků 05.12.18 15:31
Boraxové globule

Ahoj holky nevíte jestli ty globule mají vliv na otěhotnění ? Myslím tím jestli třeba nezabijí spermie a mohli by nejak ovlivnit oplodnění ? Díky :nevim:

Annabela11
Závislačka 2802 příspěvků 05.12.18 15:31
Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

DIY: Karnevaly se blíží. Vyrobte dětem originální masku

Každý, kdo se v posledních letech zúčastnil dětského karnevalu, ví, že se to... číst dále >

3 nejčastější úrazy dětí a první pomoc: Víte, jak se zachovat?

Hlídáte je jako ostříž, ale stačí vteřinka nepozornosti a neštěstí je na... číst dále >

Články z Expres.cz

Dáda Patrasová v problému, alkohol ji připravil nejen o prestiž, ale hlavně o práci

Bývala výbornou herečkou, muži ji milovali, pak svým zpěvem dělala radost... číst dále >

Šílenec s vysavačem z Výměny manželek: Léčit se nešel, ale vztah zachránil!

To bylo něco. Hlavní postavou včerejšího dílu divácky oblíbené Výměny... číst dále >

Články z Ona Dnes

Příběh Šárky: Máma na mě přepsala byt, švagrová je vzteky bez sebe

S bráchou jsme vyrůstali jen s mámou. Otec nás opustil asi rok po bratrově... číst dále >

Horoskop 2019: Lvice si užijí ctitelů, ženy v Kozorohu vydělají peníze

Rok, na jehož prahu stojíme, slibuje, že bude sice na práci náročnější, ale... číst dále >