borelioza?

460
3.10.07 12:03

borelioza?

Zdravím všechny, nikde v diskuzi se mi nenašlo nic co souvisí z naším problémem.
Všimla jsem si u Honzíka že se mu na zadečku udělal pupínek, bylo to asi před týdnem. Myslela jsem že je to potnička, ale včera se mu to ze dne na den zvětšilo a je to asi 2 krát 2 cm, je to zarudlé, červené a horké. Uprostřed má černou tečku. Myslela jsem že je to uhr, ale okraje jsou takové rozmazané a je to jak vyrážka. Bojím se aby to nebyla borelioza, ale klíště nikdy neměl, to bych si všimla. Prý to může přenést i komár.
K doktorce jdeme až zítra na 9, ale mám docela nervy. Jinak příznaky žádné nemá, je uplně vpohodě, až na to že si to chytá a říká že ho to bolí. Plinky už nemá dlouho, tak nevím co by to mohlo být. Něměli jste někdo něco podobného? Třeba budu klidnější. Teta měla boreliozu a léčilo se to víc jak půl roku, tak mám z toho hrůzu. Díky předem Eva

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

2857
3.10.07 13:25

ahoj

já borelku měla dvakrát. Jendou s obr velkým kolem v místě kde bylo klíště - ale nesvědilo to nebolelo, neblo to horké,,, jen prostě velké začervenalé kolo, které se zvětšovalo…

Podruhé jsem v místě kde bylo kliště měla jen menší flíček ale zase se mi dělaly fleky po celém těle … opět nesvědily, nepálily.. prostě nic…

jen tam prostě byly:o)

Nejsem doktor, ale myslím že spíš jen malého něco štíplo a zanítilo se to… u nás bývají takové malé mušky skoro to není vidět a když to píchne kamoše, tak sončí na atb … mě to takyjednou dostlo a měla jsem ruku jak balon…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Nikys
22.4.10 08:47

INFEKCE ??!

Dobrý den mám problém a potřebovala bych poradit :roll: ,před 4 dny jsem mněla klíště a od té doby tam mám červený flek ,a zdá se mi jakoby se zvětšoval.A pod tím červeným flekem je jakoby malá boulička .mohly by se jednat o boreliozu či jinou infekci ? :cry: :-(

• Nahlásit
  • Citovat

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama