Reklama

Boty Easy Tone a zklamání

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Markéta80
Hvězda diskuse 39634 příspěvků 26.03.11 11:36
boty easy tone a zklamání

když sjem koukala na netu tak sjem si říkala že do nich půjdu i když teda cena je vyšší ale když sjem je viděla v krámu tak sjme byla dost zklamaná. já chtěla bílé a když sjem je viděla tak se mě nelíbí a navíc ani nejsou omyvatelné takže by za chvíli byly spíš šedivé. jediné který tak ty černé ale to se mě zase nelíbí a celkově mě strašně zklamal vzhled. Tak by mě zajímalo jestli sjem až tak vybíravá a nebo je nás víc které zklamaly vzhledově. i mě přijdou tvarově divné :-? a kupovat si boty za 2400 když se mě nelíbí nebudu. manžel si jen ze mě dělal srandu že ve 30 letech snad endam na reklamy a at si koupim boty který se mě budou líbit :-D

Stránka:  1 2 3 Další »

Reklama

Reakce:

AngelinaBalerina
Echt Kelišová 7934 příspěvků 26.03.11 11:39

já mám reebooky, chtěla jsem je a dostala na narozky, černé, omyvatelné, pohodlné a mě se moc líbí, dobře se v nich chodí, já jsem teda spokojená. Jestli jsi vybíravá to nevím ale pokud se ti nelíbí tak není co řešit ne?

Markéta80
Hvězda diskuse 39634 příspěvků 26.03.11 11:58

kdyby měli omyvatelné ty bílé no :-) .

Meredit
Zasloužilá kecalka 950 příspěvků 26.03.11 12:30

Já jsem naprosto spokojená,mám černé se zlatou. Omyvatelné jsou naprosto normálně a pohodlnější boty jsem nikdy neměla :wink: Nosím je rok a vypadají pořád dobře.

werryjane
Zasloužilá kecalka 598 příspěvků 26.03.11 13:06

a ty boty chceš kvůli tomu, že se ti líbí? Nebo skutečně věříš, že ti vytvarují nohy a zadek? Ať se na mě nikdo nezlobí, ale ten, kdo věří, že se mu tělo vytvaruje jen nošením nějakých bot, je pro mě neskutečně naivní.. Kdyř chci něco vytvarovat, tak prostě musím máknout a cvičit..

Markéta80
Hvězda diskuse 39634 příspěvků 26.03.11 13:17

Tak jsem našla omyvatelné a k tomu bílé :mrgreen: http://www.fdsport.cz/index.php?… . v krámmu sjem je nikde neviděla takže musim vyzkoušet abych věděla jakou velikost koupit :-) . Samozřejmě že enpočítam že budu hubnout jen díky botám. Ale prý jsou hodně pohodlné a tim že nutí i rovněji stát si ymslim by mohli pomoct a co sjem slyšela tak z nich bolí svaly tak to asi ěnco dělá ne :-D A tim že ted chodim hodně na procházky s kočárem stejně kecky potřbuju. Pokud ěm an noze ensednou, prtoože ta špička nevim ejstli ěm nebudou se amčkat prsty, já jinak nosim hodně kulatý boty, tak oěpt šáhnu po adidaskách nebo nike. to u nás měli dost výběr :-D

AngelinaBalerina
Echt Kelišová 7934 příspěvků 26.03.11 14:03

taky záleží na značce, já mám taky ty černo zlaté..

werryjane já si nemyslím že by to mělo nějaký účinek ale jsou mi pohodlné a po delší procházce se mi zdá že víc cítím lýtka spíš ale snad každý soudný člověk ví, že jen tím se postava měnit asi bude těžko, jako doplněk proč ne

momi33
Nadpozemská drbna 25323 příspěvků 26.03.11 18:10

tak já mám vyhlídnuté Reeboky Easy tone Traintone Up na cvičení,a rozhodně černé…mě tedy jde hlavně o to,jaké jsou funkčně,jak se tvládá podrážka+ cvičení,pač si nedovedu představit,cvičit rychlý step aerobic na polštářkách :think: :nevim:

lovelytelle
Závislačka 3588 příspěvků 27.03.11 09:06

ja jsem si easytone koupila ke kocarku a jsou super pohodly nebolej me z nich nohy nic. koupila jsem si je jako doplnek ke cviceni a je fakt, ze kdyz jsem byla po cviceni a sla jsem v nich tak jsem ty svaly citila. vyrovnavat rovnovahu v nich musis, zadek jako v reklamne z toho asi clovek mit nebude ,ale trosku to asi funguje, ale musis je mit porad na noze.

lovelytelle
Závislačka 3588 příspěvků 27.03.11 09:06

ja jsem si easytone koupila ke kocarku a jsou super pohodly nebolej me z nich nohy nic. koupila jsem si je jako doplnek ke cviceni a je fakt, ze kdyz jsem byla po cviceni a sla jsem v nich tak jsem ty svaly citila. vyrovnavat rovnovahu v nich musis, zadek jako v reklamne z toho asi clovek mit nebude ,ale trosku to asi funguje, ale musis je mit porad na noze.

Markéta80
Hvězda diskuse 39634 příspěvků 28.03.11 13:35

ještě mam otázku na ty co už je mají doma. včera sjme je zkoušela a přijdou mě docela úzký, i když jsme zkoušela jinou vel tak úzký byly stejně. ty co mam vyhlídlé mě dle fotek přijdou trošku jiné tvarově a tak mě zajímá jestli při nošení se trošku roztáhnou nebo si noha zvykne :mrgreen: . jak sjem v nich ale stála tak to bylo jako bych ani enstála na zemi coož bylo fajn jen furt váham jestli investovat přes 2000 do bot které jsou užší, nebo to tak má být?

momi33
Nadpozemská drbna 25323 příspěvků 28.03.11 13:36
Markéta80 píše:
ještě mam otázku na ty co už je mají doma. včera sjme je zkoušela a přijdou mě docela úzký, i když jsme zkoušela jinou vel tak úzký byly stejně. ty co mam vyhlídlé mě dle fotek přijdou trošku jiné tvarově a tak mě zajímá jestli při nošení se trošku roztáhnou nebo si noha zvykne :mrgreen: . jak sjem v nich ale stála tak to bylo jako bych ani enstála na zemi coož bylo fajn jen furt váham jestli investovat přes 2000 do bot které jsou užší, nebo to tak má být?

a jaký sis vybrala model?
jsou tady:
www.mujeasytone.cz

momi33
Nadpozemská drbna 25323 příspěvků 28.03.11 13:39

Jinak já na ně koukala v neděli v A3 v HK,chtěla jsem se podívat na ty své Traintone UP,ale už je novinka Traintone ANT.Já jsem zas zvyklá u bot na cvičení na vysoký kotník,a tyhle zas mají kotník úzký :think: tak taky nevím.Neměla jsem čas si je zkusit,tak uvidíme,až je prubnu.

Denino
Závislačka 2790 příspěvků 28.03.11 17:15

Já mam černo růžové a nemůžu si je vynachválit

Markéta80
Hvězda diskuse 39634 příspěvků 28.03.11 18:08
momi33 píše:
Markéta80 píše:
ještě mam otázku na ty co už je mají doma. včera sjme je zkoušela a přijdou mě docela úzký, i když jsme zkoušela jinou vel tak úzký byly stejně. ty co mam vyhlídlé mě dle fotek přijdou trošku jiné tvarově a tak mě zajímá jestli při nošení se trošku roztáhnou nebo si noha zvykne :mrgreen: . jak sjem v nich ale stála tak to bylo jako bych ani enstála na zemi coož bylo fajn jen furt váham jestli investovat přes 2000 do bot které jsou užší, nebo to tak má být?
a jaký sis vybrala model?
jsou tady:
www.mujeasytone.cz

Já mym vybrány tyhle http://www.fdsport.cz/index.php?… přijdou ěm trošku jiný tvarově, ne tak do špičky ale pořád zvažuju ejstli do nich jít. Hodně čtu že je kupujou ženský na cvičení a já potřebuju hlavně na procházky a právě mě přišlo že jsou dost těsný tak jestli si nohy zvyknout nebo raději koupit jiné :-? ale který mě budou víc pohodlné, abych pak nelitovala :-? . nějaký boty potřebuju ale zase nemůžu si koupit 2 nový kecky a ještě nějaké na léto :-?

Stránka:  1 2 3 Další »

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

Rakovina prsu může postihnout každou ženu. Včasné odhalení je klíčové

Říjen je celosvětově označován jako měsíc boje proti rakovině prsu. Cílem... číst dále >

Stát chce finančně podporovat mikrojesle a dětské skupiny, aby maminky mohly jít do práce

Ministerstvo práce vyslalo do připomínkového řízení návrh, aby státní... číst dále >

Články z Expres.cz

Proč Třešničková otálí s návratem do Česka? Vliv na to má infekce i kuchař

V Istanbulu popálená Týnuš Třešničková (23) uklidnila všechny své fanoušky.... číst dále >

Konec „chodské truhly“: Šinkorová bez tuny líčidel vypadala skvěle!

O pořádné překvapení se v deváté řadě StarDance postarala Daniela Šinkorová... číst dále >

Články z Ona Dnes

Trhám si vlasy a ochlupení, protože mi to dělá dobře, říká nemocná žena

Osmadvacetiletá Sara Meucii z Itálie trpí poruchou zvanou trichotilománie.... číst dále >

Kvůli extrémní chuti k jídlu váží roční holčička čtyřiadvacet kilo

Chahat Kumarová z Indie váží v pouhých šestnácti měsících neuvěřitelných... číst dále >