Boule na čípku

Fotoalbum tématu (1) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 08.06.19 06:43
Boule na čípku

Dobrý den, s přítelem se snažíme o miminko už rok a 2 měsíc a pořád neúspěšně. Beru kyselinu listovou od začátku roku a do toho teď asi měsíc užívám kontryhelovy čaj od ms do ovu a beru hořčík. Sem tam si kontroluji umytou rukou děložní čípek, teď jsem 7 dní do MS, a zjistila jsem, že je mírně otevřený a udělala se mi tam nějaká boulicka. Nevíte prosím co s tím? Jestli mám zajít na kontrolu? A s těhotenstvím to asi nemá nic společného, že? Děkuji moc za odpovědi.

Reakce:
pannda
Kelišová 6951 příspěvků 34 inzerátů 08.06.19 07:16

To může být vřídek…jediné gynekolog posoudí či vezme vzorek..

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 08.06.19 08:26
@Anonymní píše:
Dobrý den, s přítelem se snažíme o miminko už rok a 2 měsíc a pořád neúspěšně. Beru kyselinu listovou od začátku roku a do toho teď asi měsíc užívám kontryhelovy čaj od ms do ovu a beru hořčík. Sem tam si kontroluji umytou rukou děložní čípek, teď jsem 7 dní do MS, a zjistila jsem, že je mírně otevřený a udělala se mi tam nějaká boulicka. Nevíte prosím co s tím? Jestli mám zajít na kontrolu? A s těhotenstvím to asi nemá nic společného, že? Děkuji moc za odpovědi.

Asi jen ovula Nabothi napriklad, nic vazneho. Ale na kontrolu si zajdi, pokud jsi posledni dobu nebyla.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 08.06.19 09:02

Děkuji moc za odpovědi, snad to nebude nic vážného.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 08.06.19 14:49

Mohla bych prosím ještě otazecku? Mám teď čípek úplně dole, lehce hmatatelny, nemusím nijak daleko sahat, nevíte co to může být? Prosím? Nikdy se mi to nestalo.

Tableta
Kelišová 5163 příspěvků 08.06.19 14:52

Čípek se během cyklu mění, vůbec bych si nedělala starosti s tím, že je níž, než bývá jindy. Já ho mám někdy naboku 8o. A bouličku na něm mám taky, je to normální. Teda ta moje boulička. Ale u tebe to přes internet nikdo nepotvrdí, určitě si ji nech zkontrolovat u svého ženského doktora :palec:

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 08.06.19 15:04

A nemohla bych být třeba těhotná?

MonaSun
Zasloužilá kecalka 502 příspěvků 08.06.19 15:53
@Anonymní píše:
A nemohla bych být třeba těhotná?

A co si udelat test?

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 08.06.19 15:55

Negativní, ale mám 7 dní do MS, tak to asi by stejně neukázalo

Tableta
Kelišová 5163 příspěvků 08.06.19 15:59
@Anonymní píše:
Negativní, ale mám 7 dní do MS, tak to asi by stejně neukázalo

To fakt ne, počkej si ještě týden aspoň.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 08.06.19 17:15

Dobře, ale pochybuji no :disappointed: děkuji.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 10.06.19 11:06

Dobrý den, na čípek už si nedosahnu a na prstech mi zůstává nějaký bílý povlak, co to může být prosím?

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 10.06.19 14:13

Nevím něco tam vidím… Co myslíte?

Tableta
Kelišová 5163 příspěvků 10.06.19 16:45
@Anonymní píše:
Nevím něco tam vidím… Co myslíte?

Nic tam není, ale tipuju to na vadný test kvůli rozpité barvě.

Váš příspěvek
Reklama