Boule na vagíně (objevení)

Anonymní
30.10.19 19:56

Boule na vagíně (objevení)

Zdravím, dnes jsem si všimla že se mi udelala boule na vnitřní straně pysků. Po bližším prozkoumání na dotek Bolí a když jsem si to zkoušela vymáčknout tak mi to spíše přišlo jako nějaká boule. A když jsem to dále zkoumala zjistila jsem že jich mám vice ale ty jsou menší. Co s tím máte někdo zkušenosti? Nebo mám jít na gyndu?

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

Anonymní
30.10.19 20:07

J

Já jsem jednou měla bolestivou bulku a byl to vřídek který jsem potom musela vytlačit a pěkně to bolelo.Ale samozřejmě jinak navštívit lékaře.

• Nahlásit
  • Citovat
2989
30.10.19 20:19

A nejsi tehotná??? já měla toto v tehotenství a byla to tříselna kýla plus křečove žíly…zajdi na gyndu

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
30.10.19 20:39

Měla jsem podobné problémy a byl to zánět Bartholiniho žlázy. Zvládla jsem to doma, používala jsem jen Betadine.

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymní
1.11.19 13:26

Ja to také jednou měla. Prvni dny boulička, nakonec to byl zarostlý chloupek. Vytvořil se tam hnis, vymackla jsem to a byl klid :oops:

• Nahlásit
  • Citovat
3434
1.11.19 13:32
@Anonymní píše:
Zdravím, dnes jsem si všimla že se mi udelala boule na vnitřní straně pysků. Po bližším prozkoumání na dotek Bolí a když jsem si to zkoušela vymáčknout tak mi to spíše přišlo jako nějaká boule. A když jsem to dále zkoumala zjistila jsem že jich mám vice ale ty jsou menší. Co s tím máte někdo zkušenosti? Nebo mám jít na gyndu?

Může to být zánět Bartholiniho žlázy. Řeší se to buď naříznutím a proplachem nebo odstraněním žlázy - hospitalizace asi na 3 dny. Doktor ti řekne víc

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama