Boule nalevo v pochvě

7
18.1.20 11:10

Boule nalevo v pochvě

Ahojte, chci se zeptat. (je mi 18.let) Nahmatala jsem si před dvěma dny bouli v pochvě (může to být čípek? ALE ta boule je vlevo a je docela velká)… Týden mě taky trápí bodavá bolest v levém vaječníku. Čtu že to může být cysta apod… Poraďte mi prosím jsem ve stresu.

• teda mám dlouho kvasinkovou infekci a tebti týden jsem ještě brala tabkety na zavádění.. :,(
  • Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
7748
18.1.20 11:32

Nech se zkontrolovat na gynekologii.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4380
18.1.20 11:42

Osobně si myslím, žes nahmatala čípek. Taky mě to v nácti vyděsilo, dobře si to pamatuju. Ale jestli máš bolesti, nebo pochybnosti, zajdi na gynekologii. Budeš to mít vyřešený hned a nemusíš se stresovat.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
896
18.1.20 11:42

Může to být cokoliv, ani kdyby tu byl gynekolog, tak ti na dálku neřekne nic jiného než že máš jít v pondělí na gyndu.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7
18.1.20 12:45

@JancaS84 děkuju určitě to mám v plánu hned v pondělí… Ale byla jsem u ní cxa před 14cti dny a dělala mi i ultrazvuk, řekla ale že ten levý vaječník se nechce ukázat, bojim se když mě teď bolí že tam něco je, ale zajdu tam určitě! :oops:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7
18.1.20 12:46

@Čičorečka ale proč je tedy tak nalevo? Neměl by být uprostřed v pochvě? :think:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4380
18.1.20 12:50

@Kgkgkg mně se to taky zdálo na straně. Vyloženě si pamatuju, jak jsem si myslela, že je to boule přirostlá k jedné straně. Uvidíš v pondělí na kontrole, zatím se ale zbytečně nestresuj.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7
18.1.20 13:09

@Čičorečka dobře děkuji, jsem rozhodně více v klidu. Zajdu si tam uvidím a popřípadě dám zas vědět co to teda bylo :think:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
30.12.20 21:11

Boule vpravo u vchodu do pochvy

Ahoj holky, oživuji diskuzi s podobným problémem. Nahmatala jsem si před pár dny bouli pod kůží vpravo dole u vchodu do pochvy. Má velikost raffaella. Jiné přirovnání mě bohužel nenapadá. :oops: Nebolí, na ohmat není úplně tvrdá. Je trochu hloubš pod kůží. Nemáte s tím někdo zkušenost? Už je tam několik dní. Dost se toho bojím a ke gynekologovi se dříve jak za týden nedostanu.

• Citovat
  • Nahlásit
117
30.12.20 21:14

Pokud o ní víš několik dní, měla si aspoň mezi svátky kontaktovat gyndaře… Takhle dlouho být v nejistotě bych asi nedala… Každopádně držím palce ať to není nic vážného ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
vbu
685
30.12.20 21:29

Mozna bartoliniho cysta, umi se udelat v urovni vchodu. Pomerne casty problem…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3822
30.12.20 21:45

Velikost rafaella a tys nebyla u doktora?? Proboha bez, tak jako tak budes muset..

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
178
30.12.20 21:49
@Anonymní píše:
Ahoj holky, oživuji diskuzi s podobným problémem. Nahmatala jsem si před pár dny bouli pod kůží vpravo dole u vchodu do pochvy. Má velikost raffaella. Jiné přirovnání mě bohužel nenapadá. :oops: Nebolí, na ohmat není úplně tvrdá. Je trochu hloubš pod kůží. Nemáte s tím někdo zkušenost? Už je tam několik dní. Dost se toho bojím a ke gynekologovi se dříve jak za týden nedostanu.

Pravděpodobně Bartholiniho žláza, každopádně zajdi k doktorovi. Jestli je to ono, řeší se jednoduchým zákrokem ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
258
30.12.20 23:53
@Anonymní píše:

Jak uz je zmineno vys, rekla bych ze je to absces bartoliniho zlazy. Mela jsem, silene me to bolelo, od bolesti jsem doslova lezla po zdi, pak to samo prasklo a neskutecne se mi ulevilo. Od te doby mam zlazu neustale zvetsenou(cca velikost mandle), boli jen napr.pri zavadeni tamponu, jinak o ni nevim. Kazdopadne bych k doktorovi byt vama zasla, alespon kvuli ubezpeceni, ze to neni nic zavazneho :think:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat