Nemohu být těhotná?

Anonymní
17.1.20 17:29

nemohu 00

Dobrý den. chtěla bych se zeptat na váš názor. ikdyž vím, že je to nemožné, chtěla bych se nejspíš uklidnit
před 3 dny jsem měla dostat ms, prášky neberu, a s nikým jsem nespala nikdy
ale. před my mívám silnější výtok, tak týden před plus mě před ms bolí prsa. teď se opožděně dostavil výtok a prsa jen trošku. jak říkám. s nikým jsem nespala. jen mě kamarád prstil, předtím do styku se spermatem nepřišel. a dráždil mě přes kalhotky penisem. ale neudělal se. je tu nějaká možnost, nebo mám stresy zbytečně?

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

21998
17.1.20 17:31

Patek :lol: :lol: :lol: :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1634
17.1.20 17:32

:joy:Tak a jak by to Teda bylo možné? Když nebyl sex… Ona se MS opozduje z milion různých důvodů

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
21932
17.1.20 17:35
@Anonymní píše:
Dobrý den. chtěla bych se zeptat na váš názor. ikdyž vím, že je to nemožné, chtěla bych se nejspíš uklidnit
před 3 dny jsem měla dostat ms, prášky neberu, a s nikým jsem nespala nikdy
ale. před my mívám silnější výtok, tak týden před plus mě před ms bolí prsa. teď se opožděně dostavil výtok a prsa jen trošku. jak říkám. s nikým jsem nespala. jen mě kamarád prstil, předtím do styku se spermatem nepřišel. a dráždil mě přes kalhotky penisem. ale neudělal se. je tu nějaká možnost, nebo mám stresy zbytečně?

Znáš Adamsovu rodinu? Porodíš za 4 měsíce tu běhací ruku. Když tě prstil (strašný slovo) :roll:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
381
17.1.20 17:36

Stresuješ zbytečně a urychleně začni používat nějakou antikoncepci.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
582
17.1.20 17:38

Bez sexu nemůže být dítě. Nikdo není samosprašný.
Doporučuju jednu epizodu Dr. House, kdy se ženská snaží namluvit svému chlapovi, že otěhotněla ze zbytku na prkýnku ze záchoda.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
12413
17.1.20 17:39

Jestliže jseš Panenka Marie, tak určitě těhotná jsi. ;)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
17.1.20 17:41

Jsi těhotná 100% :-),šla bych na gyndu a tohle tam poreferovala, doktora trefí šlak

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
17.1.20 17:42

Já to nechápu, copak jste ženský vážně tak dementní

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
771
17.1.20 17:47

Já být tebou tak bych neprovozovala žádné sexuální praktiky. Nejdřív si něco nastuduj a pak teprve něco ;)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
10186
17.1.20 17:47

To snad ne :zed: lidská blbost nezná mezí

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3758
17.1.20 18:02

@Russet Zlatý bludišťák za citaci! :palec:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
8086
17.1.20 18:07

@Russet :potlesk:
Taky děkuji za citaci :palec: Mohla jsem se zasmát :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2179
17.1.20 18:11

@Russet Normálně mě citace úvodního příspěvku rozčilují, ale tentokrát opravdu děkuji. O hodně bych přišla. :srdce:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3632
17.1.20 18:20

Děkuji za citaci zasmala jsem se :grin: :grin: :grin: už když jsem otvírala příspěvek říkám si to bude určitě s kondomem, prášky a ještě pojištěné postinorem jako to tu často je :sweat_smile: ale tohle jsem nečekala :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama