Boule v pochvě?

Anonymní
18.10.19 18:58

Boule ve pochvě?

Dobrý den, našla jsme si ve vagině cca na délku prstů vlastně i min takovou bouli. Docela se děsím, co to může být, když do toho rypnu tak nic necítím :lol:. Mám zánět 4 roky snažím se ho zbavit dietou, protoze léky nepomohly, ale moc se mi nedaří. Dřív sem ji tam neměla a když se začala objevovat hlídala sem co se s tím děje a začala se zvětšovat. Bojím se, aby to nebylo něco z toho zánětu. Má někdo zkušenosti? Je to jen součást pochvy nebo tam mám něco špatně :lol: :D. Omlouvám se za tak dlouhý příspěvek snad to někdo dočetl až sem :D

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

19801
18.10.19 19:00
@Anonymní píše:
Dobrý den, našla jsme si ve vagině cca na délku prstů vlastně i min takovou bouli. Docela se děsím, co to může být, když do toho rypnu tak nic necítím :lol:. Mám zánět 4 roky snažím se ho zbavit dietou, protoze léky nepomohly, ale moc se mi nedaří. Dřív sem ji tam neměla a když se začala objevovat hlídala sem co se s tím děje a začala se zvětšovat. Bojím se, aby to nebylo něco z toho zánětu. Má někdo zkušenosti? Je to jen součást pochvy nebo tam mám něco špatně :lol: :D. Omlouvám se za tak dlouhý příspěvek snad to někdo dočetl až sem :D

Co na to gynekolog?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
785
18.10.19 19:20

Moje mamka teď mela/má něco podobnyho a doktor ji řekl, že to je nějaký vnitřní hemeroid. Takže se nech určitě zkontrolovat lékařem.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
18.10.19 19:22

Já si kdysi našla bouli, ale jakoby u klitorisu. Byla velká jako půl jablka. Nakonec to byla Bartolliniho žláza, nebo jak se to píše. Udělali v tom dírku, vytekl hnis, po týdnu kontrola a zmizelo to. Za půl roku jsem ji měla zas, to už mi pod narkózou řezali. Je to 6 let a už se to neobjevilo.

• Nahlásit
  • Citovat
18.10.19 19:41

Gynekolog mi dělal jen stery, aby zjistil jestli mám zánět, ale dovnitř se mi nedíval. Asi tam budu muset zajít.

Příspěvek upraven 18.10.19 v 19:43

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
19801
18.10.19 19:42
@Kakajicko69 píše:
Gynelog mi dělal jen stery, aby zjistil jestli mám opravdu zánět ale dovnitř se nedíval. Asi tam budu muset zajít teda.

Jako že tě vnitřně nevyšetřoval? U nás nejdřív skok na kozu a ruční vyšetření, pak ještě ultratvuk vnitřní na lehátku :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
18.10.19 19:44
@Russet píše:
Jako že tě vnitřně nevyšetřoval? U nás nejdřív skok na kozu a ruční vyšetření, pak ještě ultratvuk vnitřní na lehátku :nevim:

Bohužel.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
18.10.19 20:22

Já si takovouhle bouli našla před lety jako mladá holka taky, taky jsem si říkala, že tam přece nebyla… a je to čípek - tj. normální součást každé ženy. :D Zkus nastudovat, jestli popis a umístění sedí k tomu, co jsi vlastně našla, během cyklu se trošku mění umístění a prý i mírně velikost, na dotyk tam nic nebolí… ale myslím si, že nikdy není na škodu se při pochybách zeptat doktora, co kdyby, žejo.

• Nahlásit
  • Citovat
16816
18.10.19 20:28
@Kakajicko69 píše:
Gynekolog mi dělal jen stery, aby zjistil jestli mám zánět, ale dovnitř se mi nedíval. Asi tam budu muset zajít.Příspěvek upraven 18.10.19 v 19:43

Tomu nerozumim. Jak by mohl udelat stery a dovnitr se nedivat? To je nesmysl.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
18.10.19 20:37
@mroe píše:
Tomu nerozumim. Jak by mohl udelat stery a dovnitr se nedivat? To je nesmysl.

Jen vatickou z okraje vzal ster

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
18.10.19 20:38
@Anonymní píše:
Já si takovouhle bouli našla před lety jako mladá holka taky, taky jsem si říkala, že tam přece nebyla… a je to čípek - tj. normální součást každé ženy. :D Zkus nastudovat, jestli popis a umístění sedí k tomu, co jsi vlastně našla, během cyklu se trošku mění umístění a prý i mírně velikost, na dotyk tam nic nebolí… ale myslím si, že nikdy není na škodu se při pochybách zeptat doktora, co kdyby, žejo.

To mě právě taky napadlo, ale myslela sem, že je dal právě :roll:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1932
19.10.19 11:13
@Anonymní píše:
Dobrý den, našla jsme si ve vagině cca na délku prstů vlastně i min takovou bouli. Docela se děsím, co to může být, když do toho rypnu tak nic necítím :lol:. Mám zánět 4 roky snažím se ho zbavit dietou, protoze léky nepomohly, ale moc se mi nedaří. Dřív sem ji tam neměla a když se začala objevovat hlídala sem co se s tím děje a začala se zvětšovat. Bojím se, aby to nebylo něco z toho zánětu. Má někdo zkušenosti? Je to jen součást pochvy nebo tam mám něco špatně :lol: :D. Omlouvám se za tak dlouhý příspěvek snad to někdo dočetl až sem :D

To bude čípek si myslím, já na to tehdy taky přišla, ani už nevím co jsem tam hledala :mrgreen: no vyděsilo mě to k smrti, ale byl to čípek, dnes už vím, přišlo mi i divný že přítel nic neříkal, skakni na gyndu, lékař ti to řekne přesně, ale neplas zbytečně, možná se tomu zasmějes jako já tehdy. :D

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
19.10.19 11:36
@Kakajicko69 píše:
To mě právě taky napadlo, ale myslela sem, že je dal právě :roll:

Jo, já taky… a hlavně jsem netušila, že vyčnívá. :D Pochva má v klidu většinou jen kolem 7-8 cm, takže tam prstem v pohodě dosáhneš, roztahuje se až podle potřeby.

• Nahlásit
  • Citovat
21.10.19 20:59
@onajeblond píše:
To bude čípek si myslím, já na to tehdy taky přišla, ani už nevím co jsem tam hledala :mrgreen: no vyděsilo mě to k smrti, ale byl to čípek, dnes už vím, přišlo mi i divný že přítel nic neříkal, skakni na gyndu, lékař ti to řekne přesně, ale neplas zbytečně, možná se tomu zasmějes jako já tehdy. :D

No raději tam chodit nebudu akorát bych zdrzovala. Spíš se jí zeptám, až tam půjdu na kontrolu :lol:. Určitě ti bude čípek. Děkuju moc :palec: :D

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama