Můžu chytit zánět?

Anonymní
16.10.19 19:08

Můžu chytit zánět?

Dobrý den, jdu sem možná s blbým dotazem, ale nedá mi to.
Barvila jsem si hlavu barvou a abych si nezašpinila podprsenku, barvila jsem se na ostro :lol: chápu, některé z vás pobavím.
Vlasy se mi ale otřely o bradavku a ta teď docela štípe. Omyla jsem ihned vodou a intim gelem. Jde mi o to, že kojím a za dva dny jdeme na svatbu a tak se mi honí hlavou, zda lze dostat zánět prsu díky této mé nešikovnosti.

Anonym asi pochopíte :lol:

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
6579
16.10.19 19:15

To si neumím představit. :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4296
16.10.19 19:19

Nechápu souvislost se svatbou, ale pochybuju, že chytneš zánět. Barva na vlasy je dryják, bradavky jsou citlivé. Prostě to štípe, normální kožní reakce.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1775
16.10.19 19:20

No.. :D těžko říct… ale já osobně mám staré triko ve kterém se barvím… podprsenku pod nim nemám ale na ostro bych to neriskovala :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
19476
16.10.19 19:29
@Čičorečka píše:
Nechápu souvislost se svatbou, ale pochybuju, že chytneš zánět. Barva na vlasy je dryják, bradavky jsou citlivé. Prostě to štípe, normální kožní reakce.

asi se barví, aby na svatbě byla hezká a teď má strach, že místo svatby bude se zánětem v posteli :mavam:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Ou
15433
16.10.19 19:30

Ne- dráždění je důsledek toho, že máš vcelku razantní chemikálie na citlivé tkáni - opláchni to octovou vodou, aby se to zneutralizovalo.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
993
16.10.19 19:45

Já bych se spíš bála jestli stopové množství té barvy neudělá něco dítěti, pokud kojíš… :think:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
30980
16.10.19 19:45

Ne, akorát teda budeš mít na svatbě barevnou bradavku jestli ti to nevadí. 8)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4296
16.10.19 19:46
@stinga píše:
asi se barví, aby na svatbě byla hezká a teď má strach, že místo svatby bude se zánětem v posteli :mavam:

Jo takhle. To mi nedošlo.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat