Boulička na vnitřním pysku

Anonymní
4.7.21 23:02

Boulicka na vnitřním pysku

Dobrý den.
Je to docela choulostivé tak proto anonym. Na vnitřním pysku u vagíny se mi udělala boulicka. Je to asi týden. Myslela jsem si, že jsem dole trochu podrážděná po sexu, ale teď jsem si všimla, že tam je boule. Tvrdá, cca 0.5. Cm. Docela to bolí na omak. Když na ní sáhnu rukou, či když se utiram toaletní papírem. Jako kdyby to byl podkožní pupinek. Setkal se s tím někdo? Teď je 2 dny státní svátek a na pohotovost se mi s tím běžet nechce. Děkuji za každou radu!

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
317
4.7.21 23:04

Je to možná zánět nějaké žlázy, zkuste si pořídit Cyteal kožní tekutinu a omývat místo 2× denně.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
4.7.21 23:14
@Anonymní píše:
Dobrý den.
Je to docela choulostivé tak proto anonym. Na vnitřním pysku u vagíny se mi udělala boulicka. Je to asi týden. Myslela jsem si, že jsem dole trochu podrážděná po sexu, ale teď jsem si všimla, že tam je boule. Tvrdá, cca 0.5. Cm. Docela to bolí na omak. Když na ní sáhnu rukou, či když se utiram toaletní papírem. Jako kdyby to byl podkožní pupinek. Setkal se s tím někdo? Teď je 2 dny státní svátek a na pohotovost se mi s tím běžet nechce. Děkuji za každou radu!

Občas se mně to stávalo. Bylo to jako vřídek nebo uhřík. Pár dnů to bolelo, a pak se to dalo uvolnit a vymáčknout. Prostě stejně jako když se udělá „beďar“.

• Citovat
  • Nahlásit
2600
4.7.21 23:19

Ichtoxyl mast.. Jednou jsem měla takhle pupinek a mazala to tímto… Tak můžeš zkusit i toto..

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
10095
5.7.21 00:43

Je to prostě beďar. Za pár dní uzraje a půjde vymáčknout.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
21384
5.7.21 07:01

Beďar nebo zarostlý chlup. Staci tupejsi ziletka nebo jiny sklon pri holeni a je to hned…

Dat si horkou sprchu a pak normalne vymacknout. Kolikrat to pri menším tlaku i prdne samo…

Snad bys s takovou kravinou hned neletěla na pohotovost? :roll:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat