Stavy před menstruaci a při ni

Anonymní
4.7.21 14:04

Stavy před menstruaci a při ni

Ahoj, chtěla bych se zeptat, jestli má někdo taky tak šílené stavy před m/s a při ni? Abych to více rozvinula. Nyní se lecim u kardiologa s tachykardií. Každé ráno mám tep kolem 140/min. Ale když se blíží menstruace, jsem na umření. Tep mám až 180/min, nevolnosti, nejim, je mi zle, uzkosti, pak depky, ze zhubnu. Protože už teď jsem hubena jak špejle. Zadýchávám se, při každém vstavani (pořád lezim) tlak do hlavy, pocit na omdleni, slabost, zvýšený tep. Týden po m/s se to běžné srovná, až na ten každodenní rychlý tep. Nyní očekávám m/s a nemůžu vůbec fungovat, jsou chvilky, kdybych si nejradši zavolala sanitu. Za hodku je to třeba zas lepší a furt dokola. Nejhorší je to ráno a přes den; večer a v noci klid. Mám objednané bachovky na míru na uzkosti. Jak předejít těmto stavům?
Ještě před 2mi měsíci jsem byla jakž tak použitelná, cvičila jsem, jedla zdrave, přibrala za 3 měsíce 6kg “, psychika byla úplně krásná. Ale od května najednou bum a jsem v háji. 4kg dole a nezmuzu nic :( tyhle stavy mám třeba i při průjmu, a zvracení.

• Citovat
  • Nahlásit

Na tento dotaz zatím nikdo nereagoval, buďte první!

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat