Boulička v prsu

82
17.4.09 21:18

Boulička v prsu

Prosím o radu všechny zkušené maminky. Dnes jsem našemu 10m synovi při večerním mazání olejíčkem, našla v prsu bouličku. Je to jakoby v bradavce a má to i trošku červené. Nevíte co to může být? Četla jsem o bouličkách způsobených kuřecím masem, ale příkrmy máme převážně kupované, doma vařím jen hovězí maso, jinak skleničky má většinou krůtí maso a jehněčí někdy kuřecí. Nebo mě napadlo, nemůže vadit třeba i žloutek? Docela mě to vystrašilo, budu ráda za každý názor a samozřejmě se chystám k dr.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

2178
19.4.09 17:53

Ahojky, spis si myslim, ze se jedna o zdurelou prsni uzlinu.

Nase mala ma uz od malinka zvetsene prsni zlazky, teda jde to jen citit na pohmat, vleve vic. pediatricka rikala, ze to nic neni, ze bude mit jako dospela velke prsa 8O :wink: nevim teda po kom? :lol:

Zdurene prsni zlazky mohou byt i u chlapcu. Jinak me nic jineho nenapada, ja bych kazdopadne brnkla zitra doktorce. Pokud z toho neni zadna sekrece a na pohmat to neni bolestive, tak si myslim, ze to nic hrozneho neni.

Mejte se hezky!

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
304
20.4.09 12:11

Ahojky taky máme bouličku už asi měsíc Mudr nám řekl že jsou to hormony stále ještě kojíme tak to má asi ze mě, vyskočilo nám to když jsem dostala manzes. Je to prej dlouhodobější záležitost než to zmizí tak neboj :D .

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama