Reklama

fleky od vajíček

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

janac
Závislačka 3138 příspěvků 16.04.09 18:47
fleky od vajíček

Ahoj, chtěla bych se zeptat čím odstranujete fleky od „vajíček“. Mame doma trochu posránka..obleček hned namočím a pak peru..ale je to stejnak videt.. co radíte?namáčet do studene nebo horké?Peru normálka v Lovele a nechci pridavat žadny vanyš..dík :wink:

Reklama

Reakce:

Uživatel je onlinefragola
Generální žvanilka 24787 příspěvků 16.04.09 19:42

Ahoj, z Lovely jsem nijak zvlášť nadšená nebyla… Zkus jiný prášek vhodný pro miminka (Batole apod.), pokakané prádlo nenamáčím, ale co jde, peru na 60st. Ahoj,M.

hkac
Neúnavná pisatelka 15672 příspěvků 16.04.09 19:55

Já jsem taky používala Lovelu, protože mi ji dětská doktorka doporučila. Na některých oblečeních fleky od „vajíček“ zůstaly, z některých to šlo dolů. Namáčela jsem do vlažné vody hned, prala až když byl čas, většinou večer. Kamarádka používala Vanish a pak to znovu prala. Já se Vanishe taky bála, ten jsem začala používat až když Anežka trochu povyrostla. A nemůžu si ho vynachválit. A Lovelu už používám jen na ruční praní nebo na vlnu. Ale Anežka je už velká holka.. :)

Petta
Ukecaná baba ;) 1009 příspěvků 16.04.09 20:02

Já doporučuju, ihned flíček navlhčit a namydlit jádrovým mýdlem. Dělám to tak vždy a fleky nemáme opravdu nikde, ani na látkovkách.

LenkaN26
Závislačka 4027 příspěvků 16.04.09 21:11

Taky bych poradila hned namydlit, já používám mýdlo Lanza nebo mám odstraňovač skvrn od firmy DEDRA který se jmenuje Fleckito a funguje skvěle :-)

zaneth
Ukecaná baba ;) 1752 příspěvků 16.04.09 22:52

lovela fleky neodstraní. Já mám klasický jádrový mýdlo a pak do pračky s persilem (sensitiv gel) a zatím vše pryč - mrkev, ovoce i krev.

Anonymni 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 17.04.09 09:47

presne jak psala prede mnou, jednak ja nikdy nepouzivala zadny detsky prasek, normalne klasiku, i avivaz a dite uplne v poho a jednak mi Lovela hrozne smrdela, no a tyto detske prasky pry nevyperou vubec skvrny, tak si kup normalnii a uvidis

kattkka
Generální žvanilka 24324 příspěvků 17.04.09 10:17

Tak teda nevim ale ja pouzivam Lovelu a jsu s ni spokojena.Vcetne tech fleku.Peru v ni i nase pradlo a prijde mi lepsi nez jakykoliv jiny praci prasek.Vcetne tech skvrn.Jinak jak psali holky tak namydlit a namocit.Ja to taky tak delam.

janac
Závislačka 3138 příspěvků 17.04.09 11:13

Ahoj díky.zkusím tedy to mýdlo. i když ty starý fleky už asi neodstranim.. :roll: . No mně teda upřímně řečeno ta Lovela taky nejak extra nevoní, ale nevím jaký jiný prášek. Mám asi 2 jiné co jsem od někoho dostala,ale nechci je používat, protože nemám důveru v „sypké“ prášky. Používám jen tekutou formu. Já bych osobně byla nejraději, kdyby to pro miminko nevonělo vůbec..co ten persil sensitive, zaneth?Voní to silně?no, vlastně si můžu v obchodě čuchnout..

LenkaN26
Závislačka 4027 příspěvků 19.04.09 20:25

Tak mně napadlo, zda by na ty staré fleky nepomohlo savo, ale to se dá použít jen na bílé prádlo :-(

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

České porodnice nedodržují standardy pro podporu kojení, ukázal průzkum

Jak před pár dny informoval portál iDNES.cz, porodnice by podle UNICEF a... číst dále >

Rakovina prsu může postihnout každou ženu. Včasné odhalení je klíčové

Říjen je celosvětově označován jako měsíc boje proti rakovině prsu. Cílem... číst dále >

Články z Expres.cz

Kristelová s Řepkou vyhrožují úřadu: Dejte pokutu všem, nebo uvidíte!

Rádi prohlašují, že jim jsou výpady vůči jejich vztahu lhostejné. Ve... číst dále >

Rytmus a jeho nové hnízdečko: Luxusní bungalov objevil úplnou náhodou

„Miluju život a jeho plány,“ vyznal se Patrik Vrbovský (41) alias Rytmus.... číst dále >

Články z Ona Dnes

Máš doma tyrana, vypadni od něj, radila vyměněná manželka

V jedné domácnosti z Výměny manželek si tentokrát zkusili spolu deset dnů žít... číst dále >

Jsem zvědavá, do světa mě to táhne pořád, říká Marta Jandová

Její kapela Die Happy patřila k nejpracovitějším v Německu, za pětadvacet let... číst dále >