fleky od vajíček

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
janac
Závislačka 3138 příspěvků 16.04.09 18:47
fleky od vajíček

Ahoj, chtěla bych se zeptat čím odstranujete fleky od „vajíček“. Mame doma trochu posránka..obleček hned namočím a pak peru..ale je to stejnak videt.. co radíte?namáčet do studene nebo horké?Peru normálka v Lovele a nechci pridavat žadny vanyš..dík :wink:

Reakce:
Uživatel je onlinefragola
Generální žvanilka 24804 příspěvků 16.04.09 19:42

Ahoj, z Lovely jsem nijak zvlášť nadšená nebyla… Zkus jiný prášek vhodný pro miminka (Batole apod.), pokakané prádlo nenamáčím, ale co jde, peru na 60st. Ahoj,M.

hkac
Neúnavná pisatelka 15672 příspěvků 16.04.09 19:55

Já jsem taky používala Lovelu, protože mi ji dětská doktorka doporučila. Na některých oblečeních fleky od „vajíček“ zůstaly, z některých to šlo dolů. Namáčela jsem do vlažné vody hned, prala až když byl čas, většinou večer. Kamarádka používala Vanish a pak to znovu prala. Já se Vanishe taky bála, ten jsem začala používat až když Anežka trochu povyrostla. A nemůžu si ho vynachválit. A Lovelu už používám jen na ruční praní nebo na vlnu. Ale Anežka je už velká holka.. :)

Petta
Ukecaná baba ;) 1009 příspěvků 16.04.09 20:02

Já doporučuju, ihned flíček navlhčit a namydlit jádrovým mýdlem. Dělám to tak vždy a fleky nemáme opravdu nikde, ani na látkovkách.

LenkaN26
Závislačka 4099 příspěvků 16.04.09 21:11

Taky bych poradila hned namydlit, já používám mýdlo Lanza nebo mám odstraňovač skvrn od firmy DEDRA který se jmenuje Fleckito a funguje skvěle :-)

zaneth
Ukecaná baba ;) 1752 příspěvků 16.04.09 22:52

lovela fleky neodstraní. Já mám klasický jádrový mýdlo a pak do pračky s persilem (sensitiv gel) a zatím vše pryč - mrkev, ovoce i krev.

Anonymni
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 17.04.09 09:47

presne jak psala prede mnou, jednak ja nikdy nepouzivala zadny detsky prasek, normalne klasiku, i avivaz a dite uplne v poho a jednak mi Lovela hrozne smrdela, no a tyto detske prasky pry nevyperou vubec skvrny, tak si kup normalnii a uvidis

kattkka
Generální žvanilka 24324 příspěvků 17.04.09 10:17

Tak teda nevim ale ja pouzivam Lovelu a jsu s ni spokojena.Vcetne tech fleku.Peru v ni i nase pradlo a prijde mi lepsi nez jakykoliv jiny praci prasek.Vcetne tech skvrn.Jinak jak psali holky tak namydlit a namocit.Ja to taky tak delam.

janac
Závislačka 3138 příspěvků 17.04.09 11:13

Ahoj díky.zkusím tedy to mýdlo. i když ty starý fleky už asi neodstranim.. :roll: . No mně teda upřímně řečeno ta Lovela taky nejak extra nevoní, ale nevím jaký jiný prášek. Mám asi 2 jiné co jsem od někoho dostala,ale nechci je používat, protože nemám důveru v „sypké“ prášky. Používám jen tekutou formu. Já bych osobně byla nejraději, kdyby to pro miminko nevonělo vůbec..co ten persil sensitive, zaneth?Voní to silně?no, vlastně si můžu v obchodě čuchnout..

LenkaN26
Závislačka 4099 příspěvků 19.04.09 20:25

Tak mně napadlo, zda by na ty staré fleky nepomohlo savo, ale to se dá použít jen na bílé prádlo :-(

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Budou obědy ve školkách a školách zdarma?

Obědy pro všechny děti zdarma? S tímto návrhem přišla bývalá ministryně... číst dále >

Atopický ekzém: Jde to i bez škrábání?

Atopický ekzém trápí 30 % světové populace. Z toho je téměř 20 % kojenců a... číst dále >

Články z Expres.cz

Nejdrsnější kritika Sparty: Rosický na to nemá, Křetínský je analfabet, říká Luhový

Dlouho bylo ticho, teď ale z úst Milana Luhového (55) zazněla jedna z... číst dále >

Netradiční manželství Moniky Leové: „Bydlíme se spolubydlícími, ceny bytů jsou vysoké!“

„Bydlíme s manželem zatím v podnájmu se spolubydlícími,“ řekla nám modelka a... číst dále >

Články z Ona Dnes

O 10 let mladší: Život se s nimi nemazlil, teď jsou z nich nové ženy

Magda a Hanka jsou kamarádky a spolubydlící, které se poznaly na ubytovně.... číst dále >

Žena se po porodu dva týdny mazlila s předčasně narozenou mrtvou dcerou

Emma Woodhouseová musela podstoupit akutní císařský řez kvůli poškozené... číst dále >