Bradavice na patě dítěte

• Fotoalbum (0)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
5
27.4.22 09:46

Bradavice na pate ditete

Hezky den, nemate nekdo prosim zkusenost s lecbou bradavice na pate ditete? Pata je specificka tim, ze se bradavice zaslapava hloubeji do kuze a napr. kolodium nebo cesnek je na ni slaby, ani jednou jsem se nedostala tak hluboko, aby bradavice odpadla. Na dusik nebo laser malou brat nechci, ma 2,5 roku a ma uz i tak velky strach z doktoru. Zkousim nyni jeste hlivu a uvazuji nad homeopatiky. Dekuji! :kytka:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
2382
27.4.22 09:58

Mne kdysi pomohla cista bila krida. Byla jsem na zakladce a chemikarka to jednou zminila, ja jich mela nekolik, tohle jsem zkusila a opravdu to pomohlo, zbavila jsem se takhle vsech..

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
14389
27.4.22 10:16

Děti neměly bradavici, ale kuří oko a kolodium nám zabralo, ale matlala jsem jim to docela dlouho, více než týden a po sprše jsem to vždy obkroužila, trochu vydloubla a zase nakapala, přes to náplast.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4503
27.4.22 11:38

Já si teď dávám na bradavice aloe, mam kytku, tak ju chudinku pořád striham, snad mi z ní něco zbyde. Ale po všem možném, co jsem zkusila, to konečně vypadá, že to začíná zabírat.. synovi se udělala jedna malá mrcha na ruce, tak mu dávám taky aloe, ale zatím se nic neděje… Hlíva je super, ta mi pomohla se zbavit bradavic v dětství, ale sama o sobě nepomůže.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat