Braní HA - omylem 2 prášky

12
9.4.20 09:51

Braní HA - problém

Ahoj holky, mám problém 8o Nevím, jak se to stalo, ale prostě se to stalo a já si v jeden den ocividne vzala 2 pilulky. Dneska koukám a mám prášek pátek, přitom je čtvrtek. Tak co mám dělat? Je to první týden braní, tak jak mám postupovat, když mi jedna pilulka bude proste chybět? :( Mám vynechat az na konci měsíce? Ten poslední den? Přítele mám.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
179
9.4.20 10:08

Ahoj já bych je normálně dobrala. A menstruace prostě přijde o den dříve.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
10919
9.4.20 10:10

Pokud mají všechny tablety stejnou účinost, tak bych vynechala poslední den a postupovala dle pribalovyho letaku jak kdyby si poslední zapomněla.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1080
9.4.20 10:23
@Tereza207 píše:
Ahoj holky, mám problém 8o Nevím, jak se to stalo, ale prostě se to stalo a já si v jeden den ocividne vzala 2 pilulky. Dneska koukám a mám prášek pátek, přitom je čtvrtek. Tak co mám dělat? Je to první týden braní, tak jak mám postupovat, když mi jedna pilulka bude proste chybět? :( Mám vynechat az na konci měsíce? Ten poslední den? Přítele mám.

Pokračuj normálně, jako by sis včera vzala jenom jeden (takže dneska si ho normálně vem a pak pokračuj). Úplně pro sichr můžeš pauzu neudělat a plynule navázat dalším platíčkem.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat