Antikoncepce Zlynda

13587
8.4.20 19:32

Antikoncepce Zlynda

Dobrý večer, máte prosím někdo zkušenost s touto HA?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
3
15.6.20 00:03

Ahoj, taky me zajima. Ma mudr rikala, ze je to nejaka novinka :wink:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
17.6.20 09:47

Taky se pridavam, chci ji ted zacit brat, tak jestli uz ma nekdo nejakou zkusenost???

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
20.6.20 15:49

Já ji začala brát před týdnem… a asi brzo přeestanu, je mi po ní pěkně zle a k tomu pořád špinění nebo krvácení… po šestinedělí o to člověk fakt znovu stojí. V příbalovým letáku navíc píšou, že krvácení mimo cyklus je s touto HA normální!!! Ne že první, dva blistry, ale pořád! Na nic! Já jsem akorát naštvaná co mi to doktor napsal za bordel… takže jo, antokoncepce funguje, protože sex nepřipada k úvahu když pořád krvácíte.

• Citovat
  • Nahlásit
22.6.20 16:44

@Elen8 Ahoj Zlyndu beru už druhý měsíc. Já jsem teda spokojená. Zmizeli mi migrény, zlepšila se pleť i vlasy a nehty. A nerostou mi tolik chlupy :D :D

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3
22.6.20 19:08

A odvodnuje? Ja furt vaham zda to do sebe cpat. Jsem po 2 cs a nejak chranit bych se chtela, jenze napr. Tělísko mi doporučeno nebylo kvuli jizve. Tak mi nabidla Daylette a nebo Zlyndu. Jenze mam nadvahu a kourim a bojim se abych neměla trombozu apod. V mem okoli kdo bere antikoncepci tohle neresi a kdyz si pak ctu na netu, tak se jeste vic bojim aby mi to neudělalo neplechu. Pritom sem antikoncepci od svych 16 let brala a nic neresila jako ted. :roll:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6
24.6.20 19:39

Beru druhý týden a cítím se dobře. Přibíráte na váze? Já zatím změny nepozoruji, ale myslím že je ještě brzo.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
25.6.20 22:19
@K1k1 píše:
A odvodnuje? Ja furt vaham zda to do sebe cpat. Jsem po 2 cs a nejak chranit bych se chtela, jenze napr. Tělísko mi doporučeno nebylo kvuli jizve. Tak mi nabidla Daylette a nebo Zlyndu. Jenze mam nadvahu a kourim a bojim se abych neměla trombozu apod. V mem okoli kdo bere antikoncepci tohle neresi a kdyz si pak ctu na netu, tak se jeste vic bojim aby mi to neudělalo neplechu. Pritom sem antikoncepci od svych 16 let brala a nic neresila jako ted. :roll:

Odvodňuje. Taky jsem baculka a kuřačka a můj doktor mi řekl že u tý Zlindy se trombózy bát nemusím.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1.7.20 08:10

Unáhlený závěr

Dobrý den,

Píšete, že užíváte jeden týden!!!??? Je velice těžké dělat závěr po jednom týdnu. HA si sedá 3 až 6 měsíců, navíc pokud jste po šestinedělí. Pokud kojíte, je přece ideální a vydržte, každá antiko potřebuje čas. Držím palce!!

citace] @Anonymní píše:
Já ji začala brát před týdnem… a asi brzo přeestanu, je mi po ní pěkně zle a k tomu pořád špinění nebo krvácení… po šestinedělí o to člověk fakt znovu stojí. V příbalovým letáku navíc píšou, že krvácení mimo cyklus je s touto HA normální!!! Ne že první, dva blistry, ale pořád! Na nic! Já jsem akorát naštvaná co mi to doktor napsal za bordel… takže jo, antokoncepce funguje, protože sex nepřipada k úvahu když pořád krvácíte.
  • Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1180
1.7.20 16:12

Ano, beru, začínám druhé platičko. zatím maximální spokojenost. Dokonce sem zhubla :lol: odvodnila mě, zvláště v horkých dnech sem otikala a teď lepší, dokonce mě tolik nebolí noha, kde jsem měla trombozu, proto mi i byla nabídnuta jako novinka, ze se muže po tromboze :pankac: PrvníMS mi přišla slabší, ale doktor mě upozornil, ze i půl roku mužů nepravidelně špinit, než si to sedne, ale to je u me v pohodě. :palec:
Určitě bych vydržela :dance:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
14.7.20 17:49

Zlynda cena?

Dobrý den, již rok antikoncepci neberu. Chtěla jsem ji zkusit vysadit, protože jsem hodně zadržovala vodu a byla náladová. Nicméně jsem moc žádný rozdíl nezaznamenala. Dnes mi doktor nabídl na zkoušku právě Zlyndu. Jen jsem se zapomněla zeptat v jaké cenové relaci se pohybuje. Můžete mi napsat pro představu? Děkuji

• Citovat
  • Nahlásit
6
14.7.20 19:00

Platim 900 kč na 3 měsíce

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
27
20.8.20 13:20

Začala jsme brát v první den MS. Do hodiny mě svědí tělo. V přívalovém letáku bohužel svědění je. Nemá někdo podobnou zkušenost?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
23.8.20 09:20

Ahoj holky,
tak jsem tehle antikoncepci dala sanci tri mesice, jak se asi doporucuje, kazde platicko zacinam krvacet 11.den a pokracuje to do vybrani, takze nekolik - co nekolik, hooodne dnu krvacim, spinim a tak ruzne, vlozek se proste zbavim az se zacatkem brani prasku dalsiho baleni a ne na dlouho. Takze ano, ja s tim koncim. Jinak pozitiva vidim pouze v tom, ze mi nijak moc nenarusuje moje psychicke nalady, pribirani asi taky po ni neni nejak zavratne, libido je ok, ale samozrejme bez prasku je to uplne nekde jinde, ale netlumi tak chut na sex jak ostatni prasky. Takze asi takhle moje recenze a ja jdu v tydnu volat pro jine prasky, vlozkam zdar :D

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6
23.8.20 10:19

Po 3 měsících

Zlyndu beru už třetí měsíc a u mě naprosto v pořádku. Žádné špinění, žádné přibírání ani jiné nežádoucí účinky. Já jsem spokojená a zůstanu při ní.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat