Brevi B-Light

Anonymni
23.4.08 12:18

Brevi B-Light

Nemáte někdo prosím zkušenost s těmito golfkami? Nikde jsem je zatím „naživo“ neviděla, jen na netu. Mám 13měs dítě a trojkolku Jané - s tou jsem maximálně spokojená, ale potřebovala bych něco lehonkého např. na cestování mhd. A tyhle mi - ale jen podle obrázku + popisku na netu - připadají fajn, navíc jsou úžasně lehké, jen 4,8 kg. Poraďte prosím, jestli je někdo znáte. Děkuju. Petan.

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

4235
23.4.08 13:07

Ahoj,
nemám sice přímo tyhle, ale golfky od Nattou a ty vypadají téměř totožně, možná, že jsou ještě o trochu lehčí. Je prima, že si je člověk zvedne do tramvaje sám i bez pomoci, vydržely nám až do tří let, teď už se do nich moc nevejde. Nejsem si jistá, z čeho je ten materiál u těchhle golfek, aby to nešisovalo, jeden kočárek mi takhle šíleně vyšisoval a ještě se to nedalo vyprat ani pořádně umýt. Ten můj má výhodu, že ten materiál je nepromokavý a pláštěnka se dává přímo na boudu. Jinak to vyjde nastejno.
Markéta

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
32
28.8.09 10:17

brevi b light

hezký den, nemáte prosím někdo bližší zkušenost s tímto kočárkem? moc děkuji za info

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymni
28.8.09 11:35

Ahoj, osobní zkušenost nemám, ale přijde mi to
jako obyčejná ničím nevýznamná klasika a u mě by neuspěly kvůli nepolohování nožiček. Jinak ta váha je super.
radka, 2 děti

• Nahlásit
  • Citovat
LBr
27.4.10 13:07

Brevi B-Light

Ja jsem s nimi moc spokojena. Jsou super na jizdu v MHD, jsou lehoucke a pohodlne v nich dcerku vynesu do autobusu, po schodech atd. Na rozdil od techto malych kocarku jsou i stabilni, takze kdyz na ne povesim tasku, tak nijak nepadaji. Po slozeni jsou male, nezabiraji misto a vejdou se do kazdeho kufru od auta. Takze pokud s nimi nehodlate jezdit v terenu, ale jen ve meste nebo po asfaltu, tak doporucuji. Maji sice dve polohy zadove operky, ale na dlouhe spani moc nejsou, protoze se ta operka moc nesklada a dite v ni spis spi vice v sede nez v leze. Ale na kratky spanek staci.

• Nahlásit
  • Citovat

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama