Brigáda přepisování textů - máte zkušenost?

Anonymni
17.8.09 12:44

brigáda přepisování textů - máte zkušenost?

Ahojte maminy. Chtěla bych se Vás zeptat, jestli nemáte někdo zkušenost tady s touto firmou. Všude kde se platí nějaký počáteční poplatek mi zavání podvodem, ale práce je to lákavá, tak prosím napište zkušenosti. Děkuji

http://www.prepisovani-textu.estranky.cz/

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

Anonymni
17.8.09 12:44

Omlouvám se za anonym. Nepřihlášená Evas

• Nahlásit
  • Citovat
23860
17.8.09 13:00

:roll: :roll: :roll: Přemýšlej - už podle toho , jak jsou ty stránky dělaný z toho podvod jen sálá. Není tam co je to za firmu, adresa @seznam.cz je dooost podezřelá, nikde žádné jméno, adresa, IČO, nepíšou zda to bude práce na dohodu nebo že musíš mít živnosťák :wink: Kvůli stovce je nikdo žalovat nebude, zřejmě spoléhají na to, že se najde dost naivků co jim tu stovku pošlou :wink:
Jo a ten seznam firem je fakt směšný - zkus si alespoň jednu z nich najít v obchodním rejstříku :wink:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
14721
17.8.09 13:22

Přesně jak píše Gina… Není tam název té firmy, IČ, nic. Firmy ze seznamu dole neexistují. Nepíše se, jestli potřebuješ ŽL nebo je to jiná forma.
Jo a musím se smát…co je to za měřítko „20 textů“? Nikdy jsem to nedělala, ale snad se to měří v normostranách nebo tak něco ne?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
50730
17.8.09 13:23

Vypadá to teda divně, nevím… Je to dělané a psané příšerným způsobem, kromě toho nechápu, proč bych měla někomu platit za to, že pro něho budu pracovat 8O To snad má být obráceně, ne? :roll:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
50730
17.8.09 13:26

No přesně, jednotka jeden text, co to je? To jako dostanu zaplaceno stejně za jeden 10 a jeden 50 stránkový text? :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
79
17.8.09 13:33

jo jo máte pravdu, moc jsem nad tím nepřemýšlela, našla, přečetla a chtěla hned radu. :) Zkusím hledat dál. Díky moc

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1852
17.8.09 13:55

Me by hlavne zajimalo, jak je to mysleno - jako prepisovat texty z papiru do pocitace? Kazdej text jinej, nebo treba 50 stejnych? Krome toho, ze je to podvod jako hrom, tak je to i pekna pitomost, proto staci jen parkrat zmacknout ctrl+c a ctrl+v a mas padesat stejnych textu za deset vterin :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
20091
17.8.09 14:59

mě to připadá hodně podezřelý - napadlo mě, jestli by to nechtělo dát podnět na nějaký stát. orgán (ČOI, SOS apod + kam a jakou formou se to oznamuje?) aby to prověřili, nebo pak za rok bude reportáž v Černých ovcích, kolik lidí podvedli

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5044
18.8.09 08:03

Ahoj,

mně to přijde taky divný. Já přepisuju texty pro jeden časopis a ještě jsem psala pro jedno vydavatelství a vždycky se platilo za stránku. A to se ještě přepočítávaly znaky podle určitého vzorce. Takže odměna za text mi přijde dost nesmyslná.

Byla bych hodně ostražitá a asi bych do tohohle kšeftu nešla :-)

Tereza

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1
29.8.09 15:45

A pro jaký časopis přepisuješ? Já jsem taky něco podobného hledala ale neúspěšně. Díky

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama