Britax B-motion 3 nebo Prampol Zebra

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
miminecko9
Kecalka 126 příspěvků 26.02.18 12:28
Britax B-motion 3 nebo Prampol Zebra

Dobrý den, rozhoduji se mezi těmito dvěma sporťáky. Poraďte kdo je máte jejich výhody, nevýhody. Potřebuji skladný do kufru, aby dobře jezdil v horším terénu, aby šel až do lehu, měl polohovatelný na nožičky. Dceři je 18měs a 12kg, tak aby ještě nějakou dobu vydržel a nebyl jen na jednu sezonu. Děkuji

Reakce:
Veru1987
Ukecaná baba ;) 1056 příspěvků 26.02.18 13:02

B motion 3 nemá polohování nožiček, ale do terénu je super. Já mám Bmotion 4+, ten má polohování nohou, jde do lehu, má hodně dlouhé ležení, vyspí se tam v pohodě tříleták. Do terenu trošku horší než BM3, ale projedeme les, louku… má gelová kola, mají stejné vlastnosti jako nafukovačky jen nepíchnou. BM4+ je můj 3.sporták a už neměním.

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Tělocvik děti nebaví a pohybová gramotnost klesá. V čem je problém?

Studie Mezinárodní zdravotnické organizace potvrdila, že za posledních 13 let... číst dále >

Nejčastější chyby při usazování dětí do autasedačky

Téměř denně cestuje většina rodičů se svými dětmi autem. Snad žádný z nich by... číst dále >

Články z Expres.cz

Koukalová myslí na návrat po vzoru Jágra. Nesaháš mu po kotníky, soptí fanoušci!

Do května se rozhodnu! To, o čem se už dlouho ve světě sportu mluví, se možná... číst dále >

Hvězda Mostu! Zdeněk Godla platí za minulost: Topí se ve statisícových dluzích!

Díky seriálu Most! se ze Zdeňka Godly (44) stala hvězda první velikosti. Lidé... číst dále >

Články z Ona Dnes

Silvestrovské jednohubky a novoroční jídelní tradice

Za dveřmi je oslava nového roku. A co by to bylo za slávu, kdyby nebylo co... číst dále >

Plastika mi zničila vztah i život, říká žena závislá na úpravách vzhledu

Modelka Elina Romasenková má za sebou nespočet plastických operací. Nechala... číst dále >