BRITAX B-MOTION 4+ pro novorozence?

397
5.4.16 19:08

BRITAX B-MOTION 4+ pro novorozence?

Ahoj, po dlouhém výběru jsem se téměř rozhodli pro tento kočárek, dokoupila bych korbu… máte prosím někdo zkušenosti? Chtěla jsem otočný sporťák (obejdeme se bez něj pro květnové miminko?), skladný do auta, ale vhodný i do terénu… Měla jsem zálusk i na Baby jogger, ale ten nový Britax má stejná gelová kola i polohování nožiček, tak nevím… Budu vděčná za jakoukoliv zkušenost. *původně jsem chtěla použitý kočárek, ale v okolí jsem nic kloudného nenašla (každý vnímá běžné opotřebení jinak) a polskou trojkombinaci nechci kvůli bezpečnosti (sedačka do auta) a těžkým sporťákům (korby se mi líbí, ale chci kočárek na delší dobu).

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Máte zkušenost s Britax Römer B-motion?

Přidejte zkušenost s Britax Römer B-mo...
Napsat příspěvek

Reakce:

1185
5.4.16 19:12

A nedá se k němu dokoupit taška na miminko? Byl by to pak sporťák a hluboká korba v jednom.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4137
5.4.16 19:38

Ahoj, kamarádka ho má a po roce užívání nedává, že se hrozně „rozjela“ konstrukce a celý se klepe… Takže na dlouho asi nebude :think:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Ellusa
5.4.16 19:43

My máme pro malého koupenou trojkolku a k tomu samostatnou korbičku z druhé ruky za cca 1500. Přemýšlela jsem i nad vložnou taškou, ale nakonec se mi korbička líbila víc. V praxi zatím netestováno 8)

• Citovat
  • Upravit
255
5.4.16 20:13

Pred tydnem jsem na b-motion4 (nevim jestli ten novy +) koukala v krame. A ta korba je hodne uzka, jako sportak se mi moc libi ale mela bych strach aby se mi tam pak veslo mimco s fusakem, kolem nozicek je jeste uzsi. :think: :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
397
5.4.16 20:46

Já už nevím co vybrat… :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5.4.16 20:49

Já tedy s kočárkem, o kterém píšeš zkušenosti nemám, ale dávala bych si pozor na tu otáčecí korbu. U třetího dítěte jsem měla kočár, kde se jenom přehazovala rukojeť a super, teď jsem si myslela, že to bude v pohodě a koupila jsem kočár, kde musíš otáčet korbou a to je tedy opravdu katastrofa. Zatím nemám odvahu říct chlapovi, že chci koupit kočár nový, protože tento je už druhý ( na čtvrté, čili poslední dítě :-D )- na tom prvním mi vadilo, že jsem během týdne 2× měla defekt.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
397
5.4.16 21:17

Já jsem to asi špatně napsala, tento kočárek nemá otočný sporťák a nevím, jestli to nebude vadit. Nemá ani přehazovací rukojeť, takže asi v zimě budu vozit květnové dítě směrem od sebe, naštěstí jde do úplného lehu…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
397
5.4.16 21:19
@Saffiraa píše:
Ahoj, kamarádka ho má a po roce užívání nedává, že se hrozně „rozjela“ konstrukce a celý se klepe… Takže na dlouho asi nebude :think:

tak já si říkám, že když tak ho mohu reklamovat… vím, že je problém s reklamacemi u polských kočárků (ale asi záleží na prodejci)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
397
5.4.16 21:21

@Ellusa tak to jsi měla štěstí ;), já jsem narazila na korbu z druhé ruky levnější o 700 oproti nové, tak si raději připlatím…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Ellusa
5.4.16 21:22

@LauraLola Na fb jsou skupiny, kde se dají koupit za dobrou cenu…

• Citovat
  • Upravit
397
5.4.16 21:23

@lany2 jj, korba bude asi jen na léto, květnové miminko by se v zimě vešlo asi jen do retro kočárku… :(

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
397
5.4.16 21:27
@Ellusa píše:
@LauraLola Na fb jsou skupiny, kde se dají koupit za dobrou cenu…

Já vím, ale po zkušenostech s koupí oblečení na miminko si použité zboží nechci bez předchozího prohlédnutí kupovat. A vtipná historka - byla jsem se podívat na použitý kočárek, paní byla velmi milá a upozorňovala na vady, které by mi vůbec nepřekážely (pidi dírka v síťce), ale že byla korba zapatlaná a flekatá… když jsem si to prohlížela, jen řekla, že to ušpinění není od miminka, že to udělalo jiné dítě a že za to ona nemůže… :nevim: měl to být top stav…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
397
5.4.16 21:31

A potřebuji lehčí kočárek, budu po císaři (jinak to bohužel nepůjde), tak abych ho sama dala do auta

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Ellusa
5.4.16 21:31

@LauraLola Tak to je blbé, já mám naštěstí v tomto kliku + nechala jsem si samozřejmě korbičku předtím detailně nafotit, došla přesně tak, jak měla. Plnou cenu se mi za to právě dávat nechtělo vzhledem k tomu, že to je tak na 5 - 6 měsíců max. :nevim:. Nepočítám, že by v tom mimino zvládlo zimu, zatím všichni píší, že jak si dítě sedne, tak chce vidět kolem sebe a z korby do sporťáku, takže na zimu zateplený fusak + oblečení. My šli do Britaxu kvůli sedačce, chtěla jsem Romer.

• Citovat
  • Upravit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama