Britax Go Next

184
1.8.15 10:59

Britax Go Next

Ráda bych získala názory na tento kočárek, pokud už některá používáte, příp. na jeho nižší verzi Britax Go. Zajímá mě, jak jste s kočárkem spokojené a co vám na něm nevyhovuje. Je to můj favorit, jen ta cena je závratná, tak sháním praktické informace a postřehy, jestli za to stojí ;)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

184
14.8.15 22:17

Druhý tip mám Nuna Ivvi, taky budu řada za postřehy.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
25.11.15 09:32

Ahoj, Britax Go Next mam a jezdim s nim uz treti mesic (s hlubokou korbickou) a ta cena rozhodne za to stoji. Je lehounky uzasne ovladatelny, odpruzeny a koliba takze mimco mi v nem usina do 2 minut a celou dobu je spokojene - nikdy mi v nem neplace. Kdyz vozily kamaradky co maji jiny kocarek tak jen rekli wau!! Myslim ze to rika vse ;) taky jsme uvazovali s manzelem nad Nunna Ivvy nebo Joolz ci Mima, ale po zkouseni a zapujceni od holek co maji bych nemenila. Naprosto kvalitni provedeni, zvladne mesto i polnacku, je skladny, jednoduse se sklada.. Rozhodne doporucuju

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
184
25.11.15 19:06

@Dlouzí 2014 díky moc za postřehy, už je doma v krabici :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4683
19.2.16 18:42

Ahoj, muzu se zeptat jaky je rozdil mezi britax go next a britax go???
Děkuju

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
7975
19.2.16 19:02

@Lencaaaa Next má zadní kola nafukovací a polstrování má kšiltíky, plus je to trošku jiný hadr.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
6529
19.2.16 20:22
@kotyk píše:
@Lencaaaa Next má zadní kola nafukovací a polstrování má kšiltíky, plus je to trošku jiný hadr.

Taky se to jinak skládá ne? Teda aspoň, co jsem postřehla na tom videu o Nextu…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
7975
19.2.16 21:59

Skládání je stejný, akorát u Nextu to jde složit se sportovní sedačkou po i proti směru. U Go to jde jen po směru.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
184
20.2.16 14:06

Next má navíc impregnovany ten materiál, tzn. že by měl být nepromokavy.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
22.11.16 11:16

Ahoj,

mám dotaz na všechny, co kočárek již mají. Dnes jsme přesedlali z hluboké korbičky na sporťák. Přišly jste některá na to, jak se ke kočárku upíná ten ochranný kryt? Na korbičce byly na straně magnetky, tady jsem nic podobného nenašla..

V produktových foto je to upnutý, takže to musí nějak jít.. (viz foto)

Děkuji :kytka:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
9.12.16 15:06

Ze spodu na ramu je na kazde strane patentka na kterou se nanoznik pricvakne. Tady jsem to zvyraznil.
http://imgur.com/9YFN1J9

Mluvim o Go Next. Jestli to ma Go uplne stejne to nevim.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama