Britax - kdy do sporťáku + doplňky

7
8.10.19 11:53

Britax - kdy do sporťáku + doplňky

Ahoj, měla bych dotaz na Vaše zkušenosti ohledně přesunu prcka z hluboké korbičky do sporťáku. Malej má 5 měsíců, cca 7 kilo. Máme Britax a korba má nosnost 9kg, navíc se venku horší počasí takže už přestává stačit deka a nánožník (kterej je navíc na sucháč a malej ho už vykopává). Asi nechci kupovat fusak do korby, když za měsíc už na ní bude nejspíše težkej (a hlavně teda dlouhej). Navíc se v korbě nudí. Uvažuji tedy, že cca na tom půl roce, což bude začátkem listopadu přesunu prcka do sporťáku.

Využili jste tu první zimu něco jiného kromě fusaku? Na jaro/léto bych pak chtěla asi nepadací deku a další zimu bude stačit nánožník (mám originál), přeci jen už bude chodit takže bude oblečenej, takže spíš když bude chtít spát a proti větru.

Který fusak se Vám v Britaxu osvědčil? A která pláštěnka?

A máte některá ušité doplňky ke kočárku? Chtěla bych potah na madlo, clonu na tu síťovou část stříšky a nepadací deku. Tak hledám inspiraci.

A myslíte že je potřeba podložka do kočárku? Mám b-motion 4 blue denim a vnitřek je hezky barevnej. Nebo je to kvůli ochraně kočárku/pohodlí?

Díky :*

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

2438
8.10.19 11:57

Já dávála na zimu do sportáku tak koelm toho 5m. V zimě jsem měla fusák v kočárku a přes to nánožník, jen co můžu doporučit ten originál je naprd, fučí hodně kolem střechy, málo kryje. Perfektn nánožník byl od pinkie, opravdu kryl mnohem líp.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
7
8.10.19 12:00
@Veru1987 píše:
Já dávála na zimu do sportáku tak koelm toho 5m. V zimě jsem měla fusák v kočárku a přes to nánožník, jen co můžu doporučit ten originál je naprd, fučí hodně kolem střechy, málo kryje. Perfektn nánožník byl od pinkie, opravdu kryl mnohem líp.

Díky, mrknu na to. Měla jsem ho v ceně a ani jsem ho ještě nerozbalila :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2438
8.10.19 12:04
@Tewe píše:
Díky, mrknu na to. Měla jsem ho v ceně a ani jsem ho ještě nerozbalila :)

Já taky a pak prodávála a vyměnovala.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2419
8.10.19 12:10

Přecházeli jsme vloni na podzim, cca kolem těch 7-8 měsíců, na začátku teda jezdila jen v lehu, měla ho hlavně na spaní. V zimě jsem využila fusak Emitex k němu jsem přikrývala nepadací dekou nepromokavou, kvůli mokrému sněhu a většímu teplu, případně ještě když spala 4 hodiny venku ve velkém mraze tak ještě nějaké deky navíc mezi to. A samozřejmě podložku z paměťové pěny dospod. Kromě toho jsem hodně využila rukávník, i jako kapsu na věci :-)
Tu nepadací deku jsem měla místo nánožníku, přišla mi víc univerzální, na jaře se dala dát na zem a malá si na ni seděla.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5647
8.10.19 12:18

Fusak jsem mela od emitexu a trochu padal (neda se pridelat v britaxu vzadu)
Podložka za me super. Cisti se lip nez kocar. At uz od blata od bot nebo od jidla. a kdyz mas z vrchu deku, prijde mi lepsi ze spodu podlozka, protoze ta kocarkovina asi nehreje a na léto taky nebude prijemna. Aspon klukum se to bez ní nelibilo. Mela jsemz jedne strany fleec a z druhe bambus.
Nanoznik jsem mela sitej, ale vlastne jsme ho moc nevyuzivali. Protoze moje deti v kocarku spali (specielně starsi asi od roku jinde nespal), takze stejne byl lepsi fusak. Ten muj mel spodni cast zevnitr omyvatelnou.
Clonu na sitku jsme vyuzili opravdu hodne, obal na hrazdicku vubec. Ono to jde dobre sundat a vyprat.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama