Brnění v plosce nohy

Anonymní
30.8.20 14:07

Brneni v plosce nohy

Holky nevite od ceho muze brnet chodidlo? Mam to od rana vzdy zabrni na tri vteriny pak nic za chvili zas a tak porad dokola.Ja uz mam delsi dobu v nohach takove divne pocity nekdy jako stuzeni na zadni strane po celych nohach, nekdy paleni nekdy to mam i v ruce pak zas pichani jehlicek v patach nekdy mi vadi i perina na nohach porad se prevaluju a nemuzu usnout.Taky se mi v posledni dobe zamotala z niceho nic hlava ze jsem si musela lehnout abych neupadla. Proste furt neco na netu samy hruzy jako skleroza a tak..Kdyz se clovek uklidni objevi se neco dalsiho ted to brneni treba.Jsem z toho ve stresu, kez by mi to delala jen psychika. Vitaminy mam, beru uz je i docela dlouho.

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
Ou
14357
30.8.20 14:10

Jdi k lékaři - potřebuješ neurologické vyšetřeni.

V ideální případě je to kombinace špatných bot a mizerných zad a bude stačit vhodné cvičení, ale je potřeba vyloučit horší problémy.

Takže hned zítra ráno zavolej svému praktikovi. Čím déle to budeš odkládat, tím horší komplikace nastanou, pokud to má nějaký složitější neurologický podklad.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
30.8.20 14:18

U neurologa jsem byla, ale to jsem nemela vetsinu techto potizi.Nic zvlastniho na me nevidel.

• Citovat
  • Nahlásit
4545
30.8.20 14:19

První, co mě napadlo.. plotýnka. Nebolí té někdy záda? Určitě ale zajdi k obvodnímu..ať tě pošle na neurologii.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
30.8.20 14:28

Zada taky nekdy boli, ale nic hroznyho. Nekdy i kycel. Pujdu zpatky k neurologovi, ale fakt se bojim neceho vazneho.

• Citovat
  • Nahlásit
30.8.20 14:30

Buř to bude něco neurologického nebo v těch vedrech třeba i nějaká iontová nerovnováha. Diabetička/ obézní nejsi?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
30.8.20 14:33

Cukrovku nemam na zakladni krvi jsem byla nedavno. a jsem hubena.

• Citovat
  • Nahlásit
3787
30.9.20 21:43

Zakladatelko, jak jsi dopadla? Měla jsem tři týdny zpět taky, při stresu, pak to po b komplexu přešlo a teď to zase začalo, minimálně ale jo… Vysadila jsem totiž becko… Zjistila se u tebe příčina?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
1.10.20 15:17

Na neuru na me nic neobjevila.Pry psychika, stres..nikam me neposlali tak jedine zkusit ty vitaminy. Obcas se mi to brneni jeste objevi, ale jen lehce a na chvili.Zkus si koupit magne B6.

• Citovat
  • Nahlásit
3787
1.10.20 16:30

Aha, tak to máme podobné… Dnes už to zas téměř není, lupla jsem zas becko, k tomu vápník a hořčík a lepší… Tak ta souvislost se stresem a únavou být fakt může… Díky :wink:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama