Reklama

Brnění v prsu

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

anonymka005
Nováček 1 příspěvek 11.10.18 08:50
Brnění v prsu

Ahoj, měla jste některá zkušenosti s pocitem brnění jenom v jednom prsu (levém)? Nijak to nebolí, ale je to zvláštní pocit. Začalo mi to v těhotenství, nyní jsem 5 týdnů po porodu/potratu. Nevíte čím by to mohlo být? Díky

Reklama

Reakce:

admin
Extra třída :D 11000 příspěvků 12.10.18 14:21

Dobrý den,

zkuste se na brnění prsou zeptat našeho gynekologa. Pan doktor odpovídá celkem hbitě.

Přeji pěkný den :kytka:
adminka Lucka

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

Adopce na dálku a návštěva Bangladéše mě mnohé naučila, říká Věra Pilbauerová

Věra Pilbauerová změnila život bangladéšské dívce Líze, která by bez její... číst dále >

Máte doma nebezpečné hračky?

Nebezpečné hračky jsou zrádné především tím, že nejsou poznat na první pohled... číst dále >

Články z Expres.cz

Příběh Aloise Rašína: Jak se z radikálního nacionalisty stal zakladatel Československa?

Mluví se o něm málo, v souvislosti se vznikem Československa mnohem častěji... číst dále >

Do čela s ním! 5 důvodů, proč by Kubera byl skvělým předsedou Senátu

Primátor Teplic Jaroslav Kubera (ODS) slaví úspěchy nejen v domovském městě,... číst dále >

Články z Ona Dnes

Superpotravina mák v hlavní roli. Upečte si bábovku, makovník či závin

Česká republika je makovou velmocí a mák je jednou z nejtradičnějších surovin... číst dále >

Trhám si vlasy a ochlupení, protože mi to dělá dobře, říká nemocná žena

Osmadvacetiletá Sara Meucii z Itálie trpí poruchou zvanou trichotilománie.... číst dále >