Brno olomoucká

• Fotoalbum (0)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
9.1.22 14:42

brno olomoucká

Dobrý den, bylprosím někdo z vás na tržnici v Brně ul. Olomoucká? byla jsem tam naposled asi před deseti lety a tak vůbec nevím co od toho čekat. dokázal by někdo říct jaké jsou tam teď zhruba ceny? vůbec se mi nejedná o „značkové“ spíše „normální“ oblečení. Máme to docela daleko, tak se raději ptám. Moc děkuji za odpovědi.

Příspěvek upraven 09.01.22 v 14:59

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
12782
9.1.22 14:52

Ceny čeho? Jídla v restauracích, potravin ve velkoobchodě nebo oblečení, nebo jiných věcí?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
9.1.22 14:57
@Cenarius píše:
Ceny čeho? Jídla v restauracích, potravin ve velkoobchodě nebo oblečení, nebo jiných věcí?

oblečení jsem myslela

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
12782
9.1.22 15:01

Co je moje poslední zkušenost. Tak zajímavé ceny začínaly při odběru desítek až stovek ks.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
9.1.22 15:03
@Cenarius píše:
Co je moje poslední zkušenost. Tak zajímavé ceny začínaly při odběru desítek až stovek ks.

můžu se zeptat co jsou zajímavé ceny? :) :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
12782
9.1.22 15:11

Třetina dolů třeba. Ale já tam ve velkým hadry nekupoval. Tak nevím konkrétní věci. Jen když jsem tam chtěl jednu věc pro sebe, tak to nebyl žádnej cenovej zázrak a právě pěkný ceny byly při velkých odběrech.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
19592
9.1.22 15:25

Jako oblečení tam cenvě zajimavy nebude, to už jsme tam nekupovala roky a ani tehdy to cenově nebylo nic moc.

to spíš drogerie se tam vyplatí, to se dostaneš na nižší cenu něž v akci v obchoďáku, jídlo v restauraci je super…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat