Hledam jednu znacku kombinézy

• Fotoalbum (2)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
347
6.1.22 02:08

Hledam jednu znacku kombinézy

Holky. Prosím S. O. S.
Hledam eshop, bohuzel mi uplne vypadla zasadni vec a to jmeno, bylo takovy zvláštní. Screen jsem si asi vymazala. Narazila jsem ja to na fb.
Kazdopadne meli strasne super kombinezy pro deti, takove slabé na vsechny aktivity, nepromokavé, upnuté u nohou, hezky barevné, s divokými vzory i řekla bych.
Vypadali ovšem moc praktický na jakýkoliv roční období, když je prostě hnusně. Jo a měla by to být „kvalitní práce“. :lol:
Kdyby nějaká aspoň tušila, díky moc.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
20413
6.1.22 05:33

Reima? Nebo já bych alespoň jiné nehledala.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
722
6.1.22 05:57

Neni to IELM?
Delaji softshellove kombinezy. Je to svedska firma.
Jinak kdyby to bylo ono, tak mame a je super, velka spokojenost!!

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
347
6.1.22 13:06

@JednaPrazacka Jj IELM děkuji. Ale bohuzel nemeli velikost, mají na 98-104 omezený výběr. Našla jsem jeste Unuo a, tak snad bude taky v poho, ale díky. :) Pro příště si budu pamatovat :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
347
6.1.22 13:15

@Cuddy kdyz oni je maji takovy slabší, proste pro decka do blbýho pocasi a podle mě se v tom muzou skvele pohybovat, ušpinit, nepromoknou, na procházky, na hřiště super na podzim, zimu i na deštivý jaro.
Mě ty klasický kombinézy přijdou nepohodlný, dítě v tom nafasovaný jak eskymák. Takovou bych volila spíše na hory a na sníh.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
20874
7.1.22 16:28
@Dandie22 píše:
@JednaPrazacka Jj IELM děkuji. Ale bohuzel nemeli velikost, mají na 98-104 omezený výběr. Našla jsem jeste Unuo a, tak snad bude taky v poho, ale díky. :) Pro příště si budu pamatovat :lol:

UNUO je české a velmi kvalitní :palec: kupuji a šiju z jejich látek
IELM je předražené

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
347
12.1.22 23:00

@Káťa19 Mame ji uz doma. IELM nemel vyber s jeho velikosti.
Prehodim mu pres ni bundu a bomba. :palec: není tak navlečenej a je takhle v suchu a v teple i po hodine a víc venku. Fakt pecka kus hadru :palec:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat