Bronchitida u 6 měsíčního dítěte a procházky

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Lump
Stálice 53 příspěvků 29.03.19 13:00
Bronchitida u 6 měsíčního dítěte a procházky

Ahojky, dnes jsem byla s malým u dr, byla nám potvrzena opět bronchitida, má už ji během svého krátkého života po třetí. Ale co mě zajímá, dr řekla, že ven ne ale když je tak krásně.. Je bez teplot a v dobré náladě, venku i rozhodně min kašle. Říkala jsem si, že zítra do kočárku, tam se mu hezky spinká a čerství vzduch by mu udělal přeci dobře ne? Díky za reakce ;)

Reakce:
Pocahonta
Kecalka 438 příspěvků 29.03.19 13:05

Pokud je bez teplot, tak bych ven šla (vždyť je to přeci jen ležící miminko, něco jiného by to bylo u chodícího dítěte). Jen bych se vyvarovala, aby mu foukalo do korbičky (aby nedýchalo chladnější vzduch).

Janakatabara
Kecalka 256 příspěvků 29.03.19 13:07

Naše dr.naopak procházky doporučuje. Rozhodně se dětem venku lépe dýchá. Pokud nemá teplotu, šla bych.

Ba412
Zasloužilá kecalka 535 příspěvků 29.03.19 13:14

Zazila jsem si spasticke bronchitidy u obou deti a nase dr rikala pokud ma teplotu do 37,5 tak ven za kazdeho pocasi. Kolem 6.roku veku to u obou preslo, dnes jsou to chlapi 190 cm a kolem 30 let.

anahita
Ukecaná baba ;) 1092 příspěvků 29.03.19 13:38
@Ba412 píše:
Zazila jsem si spasticke bronchitidy u obou deti a nase dr rikala pokud ma teplotu do 37,5 tak ven za kazdeho pocasi. Kolem 6.roku veku to u obou preslo, dnes jsou to chlapi 190 cm a kolem 30 let.

Dobry den. S malou 2r už jsem se spastickou byla 2× na JIP bylo mi řečeno, že z toho vyroste a vy to teď potvrzujete. Do té doby je to jak často trápilo?

Ba412
Zasloužilá kecalka 535 příspěvků 29.03.19 13:44
@anahita píše:
Dobry den. S malou 2r už jsem se spastickou byla 2× na JIP bylo mi řečeno, že z toho vyroste a vy to teď potvrzujete. Do té doby je to jak často trápilo?

Pri kazde ryme. Ale bylo to na konci 80.let a zacatku 90.let a prudusky jsme uvolnovali Syntophyllinem. Detska lekarka mi dala duveru a ja jakmile jsem videla, ze jdou do spasticke bronchitidy, tak jsem nasadila Syntophyllin, podle vahy a jako antibiotika v pravidelnych casovych intervalech. Po uvolneni prudusek jsme zacali vysazovat ale zase postupne. Syntophyllin dnes uz neni, nevim co bych dnes delala, asi nemocnice. My jsme v nemocnici neskoncili ani jednou, vse se zvladlo doma.

Aduš8
Závislačka 4496 příspěvků 29.03.19 13:53

Určitě ven, udělá mu to lépe, než teplý a suchý vzduch doma. Jakmile je malý bez teplot, chodíme vždycky při každé nemoci.

Váš příspěvek
Reklama