Brusle na led pro dceru 4,5 roku

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

123Soňa
Ukecaná baba ;) 1080 příspěvků 16.10.18 11:19
Brusle na led- dcera 4,5 roku

Ahoj doporučíte mi nějaké brusle pro dceru?
Nevyznám se v tom a diskuze, které jsem projela, jsou už docela staré…
 Díky

Reakce:

Kriss Tina
Kelišová 5410 příspěvků 16.10.18 11:28

A jak má velkou nohu? V tomhle věku stačí klidně bazarové, ty děti to mají max na jednu sezonu, lepší jsou kožené se šněrováním líp se usadí na nohu než takové ty plastové co se teď hodně dělají. A pak samozřejmě před vyražením na led nechat nabrousit, nejlíp od profesionála někde na stadionu.

bublinek
Kelišová 5110 příspěvků 16.10.18 11:36

My jsme pořídili ty plastové rostoucí, pokryjí vel 28-30, dostačující

Uživatel je onlineAliik
Echt Kelišová 8314 příspěvků 16.10.18 11:44

Odchodili jsme rok bruslařské školičky a brusle měnili již po druhé lekci - nejlepší jsou kanady (i pro holku) ;) Koupili jsme na radu trenérů nějaké odlehčené Bauerky (chce to vyzkoušet, co nejlíp sedne) a dcera se najednou přestala přerážet a začala jezdit, fakt rozdíl neskutečnej, nevěřila bych tomu ;)
EDIT: Drahé jsou, ale většinou pak cca za půlku prodáš, když v tom dítko jede 10-15 krát. Já teď budu prodávat naše loňské 29,5ky, kdyby někdo chtěl, písněte SZ ;)

123Soňa
Ukecaná baba ;) 1080 příspěvků 16.10.18 11:49

Holky dík. Dcera má nohu dlouhou cca 17,5 cm, takže cca 28, 29 velikost.
Bauer už tu byly hodně zmiňovány. Mrknu na to, díky :mavam:

123Soňa
Ukecaná baba ;) 1080 příspěvků 16.10.18 11:51

@Aliik tak mi písni sz prosím. Potřebovala bych asi hlavně tu délku změřit…a za kolik 8)

smudlinky
Závislačka 2548 příspěvků 347 inzerátů 16.10.18 12:01

kupuji klasické zavazovací bílé- rostoucí se nám neosvědčily. Mám dobrou zkušenost s českými peggy

Lama Lama
Hvězda diskuse 49037 příspěvků 16.10.18 12:02

Kupovla jsem klasické, bílé, žádné zvětšovací, z druhé ruky. Minimáněpoužívané, ty děti to v tomdle věku nepoškodí. A prodala za tu samou cenu, co koupila. Ty platáky mi přijdou na prd.

Anais
Kelišová 5586 příspěvků 25 inzerátů 21.10.18 14:39

Synovi jsem koupila Bauery z bazárku. Má hodně úzkou nožku, ale dlouhou a brusle mu krásně dotáhneme. Rozhodně ne ty rostoucí !

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Nádherná proměna: Kuchyně se díky odborníkům stala skutečným srdcem domova

Paní Jana si ve svém životě prožila mnoho těžkých chvil. Příběh dvakrát... číst dále >

Podzimní čtení: Tyhle knihy vás v klidu nenechají

Podzim je ideální na to uvařit si čaj (nebo nalít dvojku červeného), zavrtat... číst dále >

Články z Expres.cz

Rozhovor s českým Freddiem Mercurym: Na začátku mi nadávali do teploušů

Freddie Mercury žije! A je to Čech! Známý norský klub takto vychvaloval... číst dále >

„Když chce, tak chce!“ Borkovec ukázal fotku jako důkaz o vztahu s Knechtovou

Petr Borkovec (18), známý coby problémový zajíček ze soutěže SuperStar,... číst dále >

Články z Ona Dnes

Život Livie Klausové ovlivnil pobyt v dětském domově i smrt otce

Zatímco Václav Klaus byl jako prezident jedněmi obdivován a druhými... číst dále >

Zpověď moderátorky: Proč ten porod tak moc bolí?

Prý to každá zvládne. Prý jsme stvořené proto, abychom porodily. Tak proč to... číst dále >