Brusle na led pro dceru 4,5 roku

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
123Soňa
Ukecaná baba ;) 1390 příspěvků 16.10.18 11:19
Brusle na led- dcera 4,5 roku

Ahoj doporučíte mi nějaké brusle pro dceru?
Nevyznám se v tom a diskuze, které jsem projela, jsou už docela staré…
 Díky

Reakce:
Kriss Tina
Kelišová 6983 příspěvků 16.10.18 11:28

A jak má velkou nohu? V tomhle věku stačí klidně bazarové, ty děti to mají max na jednu sezonu, lepší jsou kožené se šněrováním líp se usadí na nohu než takové ty plastové co se teď hodně dělají. A pak samozřejmě před vyražením na led nechat nabrousit, nejlíp od profesionála někde na stadionu.

bublinek
Kelišová 5287 příspěvků 16.10.18 11:36

My jsme pořídili ty plastové rostoucí, pokryjí vel 28-30, dostačující

Aliik
Echt Kelišová 8361 příspěvků 16.10.18 11:44

Odchodili jsme rok bruslařské školičky a brusle měnili již po druhé lekci - nejlepší jsou kanady (i pro holku) ;) Koupili jsme na radu trenérů nějaké odlehčené Bauerky (chce to vyzkoušet, co nejlíp sedne) a dcera se najednou přestala přerážet a začala jezdit, fakt rozdíl neskutečnej, nevěřila bych tomu ;)
EDIT: Drahé jsou, ale většinou pak cca za půlku prodáš, když v tom dítko jede 10-15 krát. Já teď budu prodávat naše loňské 29,5ky, kdyby někdo chtěl, písněte SZ ;)

123Soňa
Ukecaná baba ;) 1390 příspěvků 16.10.18 11:49

Holky dík. Dcera má nohu dlouhou cca 17,5 cm, takže cca 28, 29 velikost.
Bauer už tu byly hodně zmiňovány. Mrknu na to, díky :mavam:

123Soňa
Ukecaná baba ;) 1390 příspěvků 16.10.18 11:51

@Aliik tak mi písni sz prosím. Potřebovala bych asi hlavně tu délku změřit…a za kolik 8)

smudlinky
Závislačka 2598 příspěvků 344 inzerátů 16.10.18 12:01

kupuji klasické zavazovací bílé- rostoucí se nám neosvědčily. Mám dobrou zkušenost s českými peggy

Lama Lama
Hvězda diskuse 49889 příspěvků 4 inzeráty 16.10.18 12:02

Kupovla jsem klasické, bílé, žádné zvětšovací, z druhé ruky. Minimáněpoužívané, ty děti to v tomdle věku nepoškodí. A prodala za tu samou cenu, co koupila. Ty platáky mi přijdou na prd.

Anais
Kelišová 5608 příspěvků 29 inzerátů 21.10.18 14:39

Synovi jsem koupila Bauery z bazárku. Má hodně úzkou nožku, ale dlouhou a brusle mu krásně dotáhneme. Rozhodně ne ty rostoucí !

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

DIY: Karnevaly se blíží. Vyrobte dětem originální masku

Každý, kdo se v posledních letech zúčastnil dětského karnevalu, ví, že se to... číst dále >

3 nejčastější úrazy dětí a první pomoc: Víte, jak se zachovat?

Hlídáte je jako ostříž, ale stačí vteřinka nepozornosti a neštěstí je na... číst dále >

Články z Expres.cz

Rytmus zase provokuje na Instagramu. Myslí to vážně, nebo chce pozornost?

Od té doby, co je krásná moderátorka Jasmina Alagič (29) v požehnaném stavu,... číst dále >

Šílenec s vysavačem z Výměny manželek: Léčit se nešel, ale vztah zachránil!

To bylo něco. Hlavní postavou včerejšího dílu divácky oblíbené Výměny... číst dále >

Články z Ona Dnes

Sedm tipů, jak vyřešit manželské neshody

Pokud spolu lidé umějí komunikovat, nemusí rozpory končit házením talířů nebo... číst dále >

Kvůli šikaně jsem začala boxovat, říká šampionka Martina Ptáčková

Než se světová šampionka v kickoboxu, Martina Ptáčková (21), naučila rány... číst dále >