Reklama

Cyklosedačka na historické kolo

Fotoalbum tématu (1) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

saramo
Závislačka 2797 příspěvků 24.08.18 23:27
cyklosedačka na historické kolo

Ahoj, prosím o radu. Mám stejné kolo jako na obrázku, jen s nosičem, skoro sto let staré, po kompletním servisu, takže by mělo být zcela v pořádku. Teď, když starší umí jezdit na kole sám a mladší ještě ne, jsou mu dva roky a dva měsíce, napadla mě myšlenka pořídit pro mladšího cyklosedačku na moje kolo a moci se s dětmi lépe pohybovat na hřiště, po městě… Žádné dlouhé výlety, prostě se jen dopravit rychleji po městě a nemuset běhat za starším, který jede na kole. Myslíte si, že je to na takto staré kolo reálné? Vůbec s tím nemáme zkušenost, takže případně prosím i o pomoc s výběrem sedačky. Díky ;)

Reklama

Reakce:

pannda
Kelišová 6520 příspěvků 33 inzerátů 25.08.18 07:40

Zajdi do cykloservisu a poptej se…určitě by ti rádi pomohli i v montáži…

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

Jak probíhala stavba rodinného domu na klíč pro čtyřčlennou rodinu?

Čtyřčlenná rodina pana Nového toužila vyměnit byt v panelovém domě za vlastní... číst dále >

Do plavek s eMimino.cz: Zdravá budoucnost před námi

Všechno jednou končí... Nebo začíná? V posledním díle naší výzvy Do plavek s... číst dále >

Články z Expres.cz

Schneiderová v Tváři otvírá víko od kanálu nejhorší televizní zábavy

Jitka Schneiderová (45) prý ráda překonává překážky a miluje výzvy. Po... číst dále >

Bavil lidi, teď je překvapuje svou vážností: Donutilova herecká proměna

Téměř každé Vánoce nás baví rolí důstojníka, který demonstrativně roztrhá... číst dále >

Články z Ona Dnes

Kvůli extrémní chuti k jídlu váží roční holčička čtyřiadvacet kilo

Chahat Kumarová z Indie váží v pouhých šestnácti měsících neuvěřitelných... číst dále >

Říkali, že je na ni moc starý. Ona se s ním rozhodla mít dítě

Rodina byla proti, cizí lidé je pomlouvali, ale jim bylo jedno, že je mezi... číst dále >