Cyklosedačka na historické kolo

Fotoalbum tématu (1) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
saramo
Závislačka 2797 příspěvků 24.08.18 23:27
cyklosedačka na historické kolo

Ahoj, prosím o radu. Mám stejné kolo jako na obrázku, jen s nosičem, skoro sto let staré, po kompletním servisu, takže by mělo být zcela v pořádku. Teď, když starší umí jezdit na kole sám a mladší ještě ne, jsou mu dva roky a dva měsíce, napadla mě myšlenka pořídit pro mladšího cyklosedačku na moje kolo a moci se s dětmi lépe pohybovat na hřiště, po městě… Žádné dlouhé výlety, prostě se jen dopravit rychleji po městě a nemuset běhat za starším, který jede na kole. Myslíte si, že je to na takto staré kolo reálné? Vůbec s tím nemáme zkušenost, takže případně prosím i o pomoc s výběrem sedačky. Díky ;)

Reakce:
pannda
Kelišová 6637 příspěvků 33 inzerátů 25.08.18 07:40

Zajdi do cykloservisu a poptej se…určitě by ti rádi pomohli i v montáži…

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Vánoční úklid bez stresu a honičky? Jde to

Vánoce a úklid. Každý rok je to pořád dokola. Víte, že to musíte udělat, ale... číst dále >

Nová kuchyň potěší celou rodinu

Rčení „láska prochází žaludkem“ platí i pro spokojený rodinný život. K tomu,... číst dále >

Články z Expres.cz

Kostková o zmatcích ve StarDance: Bylo to společensky přijatelné!

Patří sice mezi naše nejoblíbenější moderátorky, po sobotním přímém přenosu... číst dále >

Jan Tuna hledá svědky napadení v SaSaZu: Byl holohlavý a mlátil mi hlavou o zeď!

Hodně živo je v posledních dnech kolem moderátora Jana Tuny (45). Bývalý... číst dále >

Články z Ona Dnes

O 10 let mladší: Tragédie v dospívání Petru zničila, chce nový restart

Petra je matkou dvou dětí, které vychovává sama. Hodně pracuje a ještě k tomu... číst dále >

Se třemi dětmi rezignujete na spoustu věcí, říká pediatrička Karolová

Jako dětská lékařka odešla Kateřina Karolová sbírat zkušenosti na kliniku do... číst dále >