Reklama

Prosím, doporučte mi vhodné kolo

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Beckyttine5
Kecalka 187 příspěvků 29.08.18 12:10
Prosím, doporučte mi vhodné kolo

Ahoj, pokud se tady někdo vyzna v kolech pro dospělé, budu vděčná za tip na kolo pro přítele, měří 187 cm, váha 105 kg, spíše na rekreační ježdění. Ideálně kolo, kde je dobrý poměr cena X kvalita…

Reklama

Reakce:

mag
Extra třída :D 11022 příspěvků 29.08.18 12:16

To je ale sakra malo informaci :)
Horský, silnici, gravela? Hliník, karbon?
Kolik chces investovat?

Beckyttine5
Kecalka 187 příspěvků 29.08.18 12:24

V tom se pravé vůbec nevyznám… jezdíme hlavně po silnicich, občas lesní či polních cesta.. cenove ideálně do 20 000

Beckyttine5
Kecalka 187 příspěvků 29.08.18 12:24

V tom se pravé vůbec nevyznám… jezdíme hlavně po silnicich, občas lesní či polních cesta.. cenove ideálně do 20 000

dalimil
Ukecaná baba ;) 2022 příspěvků 29.08.18 12:31

Kolo si každý musí osobně vyzkoušet, těžko doporučovat takto všeobecně. Ale dvacet je dobrý limit…

Beckyttine5
Kecalka 187 příspěvků 29.08.18 12:41

Myslela jsem, zda třeba někdo nedoporuci co sam má a s čím je spokojený… těch kol je hrozně moc.. :nevim:

Afrikana
Zasloužilá kecalka 572 příspěvků 29.08.18 13:01

Pokud to mate na rekreacni jezdeni a nechcete do toho dat moc, zajdete si vyzkouset kola do Decathlonu. Maji tam slusna kola za dobre ceny. Zakladni verze stoji kolem osmi tisic.

Beckyttine5
Kecalka 187 příspěvků 29.08.18 16:33

Děkuji za tip, Decathlon máme kousek ☺

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

Rakovina prsu může postihnout každou ženu. Včasné odhalení je klíčové

Říjen je celosvětově označován jako měsíc boje proti rakovině prsu. Cílem... číst dále >

Stát chce finančně podporovat mikrojesle a dětské skupiny, aby maminky mohly jít do práce

Ministerstvo práce vyslalo do připomínkového řízení návrh, aby státní... číst dále >

Články z Expres.cz

Do čela s ním! 5 důvodů, proč by Kubera byl skvělým předsedou Senátu

Primátor Teplic Jaroslav Kubera (ODS) slaví úspěchy nejen v domovském městě,... číst dále >

Drsný porotce StarDance Zdeněk Chlopčík: V osobním životě jsem měkkota

Ačkoliv ho mnozí nazývají katem, dnes už si bez něj nelze StarDance... číst dále >

Články z Ona Dnes

Superpotravina mák v hlavní roli. Upečte si bábovku, makovník či závin

Česká republika je makovou velmocí a mák je jednou z nejtradičnějších surovin... číst dále >

Jak se nalíčit a učesat před kameru? Podívejte se na proměnu moderátorky

Moderátorka iDNES.cz Eliška Malínská se obvykle líčí pouze decentně a na... číst dále >