Prosím, doporučte mi vhodné kolo

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Beckyttine5
Kecalka 315 příspěvků 29.08.18 12:10
Prosím, doporučte mi vhodné kolo

Ahoj, pokud se tady někdo vyzna v kolech pro dospělé, budu vděčná za tip na kolo pro přítele, měří 187 cm, váha 105 kg, spíše na rekreační ježdění. Ideálně kolo, kde je dobrý poměr cena X kvalita…

Reakce:
mag
Extra třída :D 11058 příspěvků 29.08.18 12:16

To je ale sakra malo informaci :)
Horský, silnici, gravela? Hliník, karbon?
Kolik chces investovat?

Beckyttine5
Kecalka 315 příspěvků 29.08.18 12:24

V tom se pravé vůbec nevyznám… jezdíme hlavně po silnicich, občas lesní či polních cesta.. cenove ideálně do 20 000

Beckyttine5
Kecalka 315 příspěvků 29.08.18 12:24

V tom se pravé vůbec nevyznám… jezdíme hlavně po silnicich, občas lesní či polních cesta.. cenove ideálně do 20 000

dalimil
Ukecaná baba ;) 2031 příspěvků 29.08.18 12:31

Kolo si každý musí osobně vyzkoušet, těžko doporučovat takto všeobecně. Ale dvacet je dobrý limit…

Beckyttine5
Kecalka 315 příspěvků 29.08.18 12:41

Myslela jsem, zda třeba někdo nedoporuci co sam má a s čím je spokojený… těch kol je hrozně moc.. :nevim:

Afrikana
Zasloužilá kecalka 636 příspěvků 29.08.18 13:01

Pokud to mate na rekreacni jezdeni a nechcete do toho dat moc, zajdete si vyzkouset kola do Decathlonu. Maji tam slusna kola za dobre ceny. Zakladni verze stoji kolem osmi tisic.

Beckyttine5
Kecalka 315 příspěvků 29.08.18 16:33

Děkuji za tip, Decathlon máme kousek ☺

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Diskuze s tatínkem Janem: O hraní i péči o nemocné dítě

Pojďte si popovídat do diskuze na eMiminu s tatínkem, který po narození... číst dále >

Vánoční úklid: Hlavně zůstat v klidu

Vánoce a úklid. Každý rok je to pořád dokola. Víte, že to musíte udělat, ale... číst dále >

Články z Expres.cz

Alláhu Akbar? "Typický radikál" Chekatt měl dávno sedět, ne běhat na svobodě!

Vrah ze Štrasburku před útokem křičel Alláhu Akbar (Bůh je veliký). Po... číst dále >

Jan Tuna hledá svědky napadení v SaSaZu: Byl holohlavý a mlátil mi hlavou o zeď!

Hodně živo je v posledních dnech kolem moderátora Jana Tuny (45). Bývalý... číst dále >

Články z Ona Dnes

Žena se po porodu dva týdny mazlila s předčasně narozenou mrtvou dcerou

Emma Woodhouseová musela podstoupit akutní císařský řez kvůli poškozené... číst dále >

O 10 let mladší: Život se s nimi nemazlil, teď jsou z nich nové ženy

Magda a Hanka jsou kamarádky a spolubydlící, které se poznaly na ubytovně.... číst dále >