Brzká menstruace u dívky

• Fotoalbum (0)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
Anonymní
1.11.21 18:04

Brzká menstruace u dívky

Mám menší problém, dnes jsem začala špinit což obvykle znamená že dostanu menses. Jenom že tu bych měla dostat až 14. a dnes je teprve 1. Je mi 14 a menses mám teprve rok. Že začátku jsem jí neměla stejnou, ale předešlou jsem měla přesně tak jak mám být. Jsem menší a hubená, ale ne proto že bych nejedla, ale mám rychlý metabolismus. Myslíte že mám nějaký problém? Nebo že budu jen špinit a třeba zítra už nic nebude? Potřebovala bych poradit. Dekuju moc

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
752
1.11.21 18:18

V pubertě může být menzes různý. Třeba ti může i nějaký měsíc vynechat. Pokud nemáš velké bolesti nebo jiné problémy, tak buď v klidu. ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1548
1.11.21 18:33

V tomto věku bych se vůbec neznepokojovala. Jen kdyby tě něco bolelo, nebo byla ta menstruace nějakým způsobem netypická (jiným než tím, že přišla dřív), tak bych navštívila lékaře. Ale jinak se ti ještě pár let může stávat, že si to tak trochu bude dělat, co chce… Mě se to občas stane i teď a to je mi 30. Třeba když beru antibiotika, nebo mám chřipku, když se dostanu do většího stresu atd.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
88
1.11.21 18:41

Ja mela menzes do 25 let zcela nepravidelny.. I treba po 14 dnech 8o :roll: Asi mi to i 2× uplne mesic vynechalo…A ted? Pravidelne, max den zpozdeni… To se meni…

Moje mama me vzdy uklidnovala, ze jeji mama to mela nepravidelne a pry otehotnela bez problemu..

Moje mama to same…

Takze jsem prasky odmitala, a nakonec se to srovnalo samo :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
154
2.11.21 09:47

V tomhle věku se to může ještě rozhazovat a ustálovat. Promluv si s maminkou.
Každopádně @admin, není emimino až od 16?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
15228
2.11.21 10:05

Pekný deň.

@adamcoka áno, je. Avšak, táto podmienka je tam hlavne kvôli trolleniu. Nakoľko zakladateľka nijak neporušuje pravidlá, tak prístup jej blokovať nebudem, no budeme ju sledovať. :kytka:

Ďakujem za pochopenie,
Kristína :mavam:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat