Bude mu rok a nesedí

471
15.5.16 10:09

Bude mu rok a nesedí

Maminky, setkala jste s tim některá? Syn bude mit rok a stále nesedí. Občas se pusti když klečí, ale klasicky sed, ani omylem. Stoji, obchází nábytek, leze jak ďas. Extra rychlík nebyl nikdy, ale do tabulek se dycky vešel :) „Prolezl“ už celý březen, duben. Od začátku dubna stoji, teď obchází co jde, ale sed nikde. Už mám pocit, že jsme jediny nesedící roční dítě

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
147
15.5.16 10:13

Holka si sedla hodne pozde.Snad v roce a 2 mesicich. Vsechno umela ale sednou si ne.Ale dockali jsme se.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
14
15.5.16 10:16

Ahoj kalipsoooo, to že váš mrňousek nesedí je v pořádku. Náš mrňousek se také sám ještě neposadí a nedávno mu už byl rok. Radila jsem se o tom s naším pediatrem a sezení je prý až poslední fází, i když některá miminka sedí dříve. Hodně miminek se nejdříve rozchodí a pak teprve začnou sedět, takže se tím netrapte

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1762
15.5.16 10:26

@kalypsoooo Kristova noho, kašlete na tabulky!!! Našemu Kubčovi je právě dnes 13 měsíců a sed nehrozí. Ani po kolenou neleze, jen se závodně plazí. Jako na kolínkách umí, občas se splete a předvede to, ale plazení mu vyhovuje víc. Nábytek jinak obchází, plazí se tak od 8 měsíců, v 10 se postavil. Od 4 měsíců cvičíme Vojtovku. Do 3 měsíců jsem ho nedávala na bříško kvůli sádrám, takže měl co dohánět. Doktorka na rehabkách se teď vyjádřila, že objem dovedností je odpovídající, jen chybí kvalita :mrgreen:. Malej si jede prostě po svém. Neřeším to, důležitější je pro mě spokojené dítě než to, jestli dělá totéž co ostatní :jazyk: Teď jsme byli i na neurologii a tam z něj byla doktorka naprosto unešená. Prý si vůbec nemám lámat s ničím hlavu. Já osobně tvrdí, že sedět nemůže, protože sezení je klidový stav a to u našeho rychlíka nehrozí :pankac: :pankac:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Tunrida
15.5.16 12:19

Vsak se vyviji uplne ukazkove. Nas si sedl az, kdyz uz dokonce sam tapal a to bylo mesic a pul po narozeninach.

• Citovat
  • Nahlásit
471
15.5.16 13:55

Tak Vám všem děkuji za uklidnění.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie