Bugaboo Bee 3, jaké máte prosím zkušenosti?

4
7.2.16 21:27

Bugaboo Bee 3, jake mate prosim zkusenosti?

Prosim prosim mate nekdo bugaboo bee3? Jste s nim spokojeni?? Dekuji

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Máte zkušenost s Bugaboo Bee?

Přidejte zkušenost s Bugaboo Bee
Napsat příspěvek

Reakce:

12158
7.2.16 21:52

@korca85 mám a jsem ;)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
151
7.2.16 22:04

Mam ho a miluju ho ja i dcera ;)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4
7.2.16 22:09

To jsem potřebovala slyšet.. :) a ještě dotaz, chci ho hlavně na cestování, je s ním snadná manipulace a není příliš velký při složení? děkuji.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4
7.2.16 22:10

To jsem potřebovala slyšet.. :) a ještě dotaz, chci ho hlavně na cestování, je s ním snadná manipulace a není příliš velký při složení? děkuji.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
12158
7.2.16 22:26

@korca85 no nevím jaké cestování mas na mysli - autem naprosto v pohodě, letecky některé společnosti chtějí takovéto „destnikove“ složení jako ma např McLaren..jinak při složení moc velký neni, ale mám suv a dost místa v kufru ja tam dala v pohodě i buffa :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4
8.2.16 13:17
@saadet píše:
@korca85 no nevím jaké cestování mas na mysli - autem naprosto v pohodě, letecky některé společnosti chtějí takovéto „destnikove“ složení jako ma např McLaren..jinak při složení moc velký neni, ale mám suv a dost místa v kufru ja tam dala v pohodě i buffa :nevim:

@saadet no kufr mám velký, ale máme teď šílené „heblo“, váží 15kg, do toho je mohutný a zabere nám skoro celý kufr a chtěla bych právě něco lehčího a skladnějšího a golfky ne. Tak hledám varianty, ale nic jiného, jak Bee stejně nepřichází v úvahu.. :roll:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama