Poradna o výběru kočárků a autosedaček
Lukáš Fiala
Zdravím a obracím se o radu.
Mám v plánu koupit kočárek Bugaboo FOX. Chtěla jsem objednat Fox 3, který znám, nicméně teď přemýšlím, jestli se nemám zajet podívat i na Fox 5. Zatím jsem viděla jen videa na youtube. Neviděli jste někdo ve skutečnosti? Vyplatí se? Nebo raději vzít tu trojku, ještě když jsou teď za lepší cenu ![]()
Ahoj a kolik ted stoji 3jka a kolik 5ka? Ja taky videla jen video a nic z,,vychytavek,, me nezaujalo. A uprimne - fox 3 se da krasne cely vyprat, vzala bych bazarovy. Ten kocar stejne nevydrzi dele jak 2 roky pro dite, pak je mu maly. Lidi prodavaji podvozky
Po servise a vse ostatni latkove hodis do pracky. Usetris i 10 tis
Pětka vychází cca na 32.500 Kč, trojka se dá koupit kolem 24.500 Kč. Pak teď ještě udělali nový Fox Cub, což je pravděpodobně nižší řada, jako byl třeba Lynx, co jsem tak pochopila.
No já právě mohu mít novou trojku za 27 tis., včetně adaptérů na autosedačku, autosedačky Bugaboo Turtle Air a báze do auta. Cena je to asi bezkonkurenční, jen ve mně hlodá červík pochybností ![]()
Ja bych sla klidne i do dvojky. Nabidek je plno, pokid je podvozek ok, neni co zkazit. Fox 2 je super, vychytany, usetrite 15 tis
Tohle na me vyskocilo rano a podobnych je plno. Cena okolo 14 tis
Asi teda půjdu do té trojky, je fakt, že mi ten současný cenový rozdíl mezi trojkou a pětkou přijde opravdu velký a nemyslím si, že by byl až tak velký rozdíl mezi samotnými kočárky.
@lsyk pokud máte zájem nabízím nový kočárek Fox 3, koupili jsme ho v 1/23 za 27 tis. I s adapterem na vajíčko. Nebyl použitý, mimčo očekáváme 3/23.
Chceme koupit Fox 5.
@Mato254 píše:
@lsyk pokud máte zájem nabízím nový kočárek Fox 3, koupili jsme ho v 1/23 za 27 tis. I s adapterem na vajíčko. Nebyl použitý, mimčo očekáváme 3/23.Chceme koupit Fox 5.
Napsala jsem Vám SZ.