Reklama

buggster basic

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

hanulka
Ukecaná baba ;) 1022 příspěvků 19.12.09 13:42
buggster basic

Má někdo zkušenost s tímto kočárkem?Uvažuji o jeho koupi v černé barvě? Jak moc do lehu jde polohovat? Do jakého terénu je vhodný?

Reklama

Reakce:

AnastazieB
Echt Kelišová 8324 příspěvků 19.12.09 15:29

Jestli myslíš TFK Buggster, tak hodně obsáhlá diskuze i s fotkama je zde

Mikulenka
Ukecaná baba ;) 1264 příspěvků 19.12.09 18:57

Takjsme zrovan chtela dat odkaz na stejnou diskuzi :lol: vidim ze je znama a myslim ze je v ni receno vsechno :wink:

hanulka
Ukecaná baba ;) 1022 příspěvků 19.12.09 19:33

Díky :-)

Anetoska
Kecalka 363 příspěvků 25.12.09 20:56

Haňulko akorát být tebou bych zvážila černou barvu. Hlavně v létě je dítěti v něm vedro.

hanulka
Ukecaná baba ;) 1022 příspěvků 27.12.09 14:35

Opravdu myslíte, že je v něm takové vedro?Mě se černý líbí nejvíc, ale za cenu, že se tam bude prcek „pařit“ ho teda nechci..Máte někdo černý kočárek?Litujete?

kaattkkaa 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 27.12.09 15:24

Já měla černou korbičku PP s troškou zelené. A malý je červnový- hic mu nebylo, protože byla „klimatizovaná“ a z super matroše, teď uvažuju o golfkách a taky budou černé. Ale asi záleží na typu kočáru.

Anetoska
Kecalka 363 příspěvků 29.12.09 23:53

Já když jsem kupovala Zappa, tak to říkali :)

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

Rakovina prsu může postihnout každou ženu. Včasné odhalení je klíčové

Říjen je celosvětově označován jako měsíc boje proti rakovině prsu. Cílem... číst dále >

Stát chce finančně podporovat mikrojesle a dětské skupiny, aby maminky mohly jít do práce

Ministerstvo práce vyslalo do připomínkového řízení návrh, aby státní... číst dále >

Články z Expres.cz

David Kraus o Strýcové: Čekal jsem od Báry, že řekne alespoň promiň

Druhá polovina léta ve společenských rubrikách patřila Davidu Krausovi (38),... číst dále >

Syn Špinarové: Chci novou sochu, ve hře je právník. Úřad: Sochař peníze vracet nebude

Sochař David Moješčík možná pro Ostravu udělal velkou kulturní službu, když... číst dále >

Články z Ona Dnes

Potraviny, které vám na podzim pomohou s hubnutím i posílením imunity

Když chcete zhubnout, je právě podzim ideálním obdobím pro začátek diety.... číst dále >

Jsem zvědavá, do světa mě to táhne pořád, říká Marta Jandová

Její kapela Die Happy patřila k nejpracovitějším v Německu, za pětadvacet let... číst dále >