buggster basic

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
hanulka
Ukecaná baba ;) 1024 příspěvků 1 inzerát 19.12.09 13:42
buggster basic

Má někdo zkušenost s tímto kočárkem?Uvažuji o jeho koupi v černé barvě? Jak moc do lehu jde polohovat? Do jakého terénu je vhodný?

Reakce:
AnastazieB
Echt Kelišová 8421 příspěvků 19.12.09 15:29

Jestli myslíš TFK Buggster, tak hodně obsáhlá diskuze i s fotkama je zde

Mikulenka
Ukecaná baba ;) 1264 příspěvků 19.12.09 18:57

Takjsme zrovan chtela dat odkaz na stejnou diskuzi :lol: vidim ze je znama a myslim ze je v ni receno vsechno :wink:

hanulka
Ukecaná baba ;) 1024 příspěvků 1 inzerát 19.12.09 19:33

Díky :-)

Anetoska
Kecalka 363 příspěvků 25.12.09 20:56

Haňulko akorát být tebou bych zvážila černou barvu. Hlavně v létě je dítěti v něm vedro.

hanulka
Ukecaná baba ;) 1024 příspěvků 1 inzerát 27.12.09 14:35

Opravdu myslíte, že je v něm takové vedro?Mě se černý líbí nejvíc, ale za cenu, že se tam bude prcek „pařit“ ho teda nechci..Máte někdo černý kočárek?Litujete?

kaattkkaa
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 27.12.09 15:24

Já měla černou korbičku PP s troškou zelené. A malý je červnový- hic mu nebylo, protože byla „klimatizovaná“ a z super matroše, teď uvažuju o golfkách a taky budou černé. Ale asi záleží na typu kočáru.

Anetoska
Kecalka 363 příspěvků 29.12.09 23:53

Já když jsem kupovala Zappa, tak to říkali :)

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Budou obědy ve školkách a školách zdarma?

Obědy pro všechny děti zdarma? S tímto návrhem přišla bývalá ministryně... číst dále >

Atopický ekzém: Jde to i bez škrábání?

Atopický ekzém trápí 30 % světové populace. Z toho je téměř 20 % kojenců a... číst dále >

Články z Expres.cz

Nejhorší věc na pákistánské base? „Vadí mi turecké záchody,“ vzkázala Tereza

Pašeračka Tereza v pondělí opět stanula před pákistánským soudem, po pár... číst dále >

„Situace v Německu je šílená, za vlastenectví se dám zavřít,“ říká zpěvák Landa

Když se řekne vlastenectví, velká spousta Čechů si vzpomene na jméno Daniela... číst dále >

Články z Ona Dnes

Na plastiku jsem šla kvůli šikaně, říká kdysi obézní žena

Annie McManisová (25) z Nového Zélandu od mala zažívala kvůli obezitě šikanu.... číst dále >

O 10 let mladší: Život se s nimi nemazlil, teď jsou z nich nové ženy

Magda a Hanka jsou kamarádky a spolubydlící, které se poznaly na ubytovně.... číst dále >