Bulka? U vagíny

Anonymní
25.1.21 20:49

Bulka? U vagíny

Ahoj,
dneska rano jsem si vsimla na levo od vaginy kousek od pysku takouvou kulatou pomeenw velkou bulku? (Nevim, jak se tomu rika). A zacala me bolet, hlavne kdyz si sednu, nebo se nejak pohnu. Na prave strane se muzu dotknout panevni kosti, ale na pravy je citit ta bulka a pri tlaku boli.
Vite nekdo, co to je? A jak se to da resit?
Nechtela bych jit ke gynekologovi, protoze bych to musela rikat rodicum atd.. :(

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
Anonymní
25.1.21 21:07
@Anonymní píše:
Ahoj,
dneska rano jsem si vsimla na levo od vaginy kousek od pysku takouvou kulatou pomeenw velkou bulku? (Nevim, jak se tomu rika). A zacala me bolet, hlavne kdyz si sednu, nebo se nejak pohnu. Na prave strane se muzu dotknout panevni kosti, ale na pravy je citit ta bulka a pri tlaku boli.
Vite nekdo, co to je? A jak se to da resit?
Nechtela bych jit ke gynekologovi, protoze bych to musela rikat rodicum atd.. :(

Mívala jsem občas klasického beďara nebo zarostlý chloupek. Taky to byla boulička.

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
25.1.21 21:12

Ono je to vevnitr pod kuzi

• Citovat
  • Nahlásit
21880
25.1.21 21:44
@Anonymní píše:
Ono je to vevnitr pod kuzi

před pár dny tu byla diskuse o tom samém i s fotkou, je to absces neboli beďar, často se to dělá v zimě, většinou to zmizne stejně tak, jak to přišlo
je to nepříjemné, ale není to nebezpečné
měla jsem to už víckrát, nikdy s tím nic nedělám, zmizí to samo
někdy se dělají i vzadu mezi půlkami

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1914
25.1.21 21:55

Jak je to velké? Taky to může být zanícená Bartoliniho žlázka - normálně o ní člověk neví, ale když se zanítí, tak ztvrdne a může se zvětšit skoro až do velikosti švestky.
https://www.priznaky-projevy.cz/…evy-symptomy

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
25.1.21 22:01

Mensi cysta… trpim na to dost, jiny strih kalhotek, nic co se zarezava, ne uzky kalhoty apod. klidne s tim zajdi k obvodakovi a on te prinejhorsi posle na chiru to nechat vyriznout… a vasim to klidne rekni, proste to muze byt i hormonalne tak neni nic za co by jsi se mela stydet.

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
25.1.21 22:09

Moc dekuju za rady :srdce:

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
25.1.21 22:17
@iila píše:
Jak je to velké? Taky to může být zanícená Bartoliniho žlázka - normálně o ní člověk neví, ale když se zanítí, tak ztvrdne a může se zvětšit skoro až do velikosti švestky.
https://www.priznaky-projevy.cz/…evy-symptomy

I víc :cert:
Zažila jsem to, během dvou dnů to bylo jako vejce a sama jsem na koze doktora prosila, ať to okamžitě řízne. Opíchnul, říznul, jsem ráda, že jsem neviděla detaily, ale ulevilo se mi neskutečně, protože ta bolest předtím byla opravdu šílená.
S návštěvou doktora bych neotálela, ale pokud je to tahle patálie, tak tě to stejně k donutí samo :mavam:

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
25.1.21 22:23

Já to od porodu mám taky, možná díky infekci po šití. Po prvé jsem to masírovala, protože to mírně bolelo a prasklo to. Vydezinfikovala jsem to lihem a doktor mi potom na do dal gynekologickou pěnu na vyčištění.

Potom se mi udělala znovu, gynekolog říkal, že mi to když tak časem řízne, že je to cysta a asi za měsíc to samo prasklo.

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
28.1.21 22:42

Sice to bolelo strašně, ale já to nechtela resit s rodici… :nevim: Vyresilo se to nejak samo, asi to bylo jenom trochu ucpane. Diky za vase rady :kytka:

• Citovat
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat