Bulka v podpaží u dcery

13496
31.3.10 19:33

Bulka v podpaží

Dnes po koupani jsem nasla u dcerky v podpazi bulku.
Nevim jak dlouho to ma,prisla jsem na to kdyz jsem ji natirala,normalne to dela tatinek ale ten by si nevsiml niceho.
Zitra samo pujdu k dr ale nevite co by to mohlo byt?
Dekuji

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

19988
31.3.10 19:39

napadla mě zduřelá uzlinka, chápu, že pro klid duše chceš zajít radši k dr. takže stejně nemá smysl teď plašit a stresovat se na noc ;) určitě to bude dobré

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
17844
31.3.10 19:40

Pravdepodobne lymfaticka uzlina,myslim..neboj,urco to nic nebude..nema mala treba rymu nebo neni cerstve po viroze?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1263
31.3.10 19:41

Ahojky, snad nic… :nevim: Třeba nateklá uzlina jako obrana před nějakým onemocněním.

Moje mamina mívala bulky v podpaží, které způsoboval pravidelně streptokok, pokaždé bulku chirurgicky odstranili, než jí jiný doktor sdělil, že to stačí léčit antibiotiky 8-o a nechápal, na co tolik zbytečných řezů :roll: Tak ať je to u vás v pohodě :palec:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
20662
31.3.10 19:45

Tami já mám bulku v podpaží už snad 10 let,měla jsem samozřejmě strach,co to je,ale prý to je jen takový tukový nádor,naprosto neškodný.Určo to nic nebude :wink: Spíš ta uzlinka,jak psaly holky

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
13496
31.3.10 19:47

Eemi nema zadnou rymu ani nevypada ze by mela by nemocna..
No ja bych na to urco prisla ale jak jsem psala koupe tak dva tydny tatinek a ten si takovych veci nevsima..

Uvidim co na to zitra dr..

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
neczuz
31.3.10 19:53

A pod jakým ramínkem to má, Třeba to už má dávno jako reakci na očkování po TBC. :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
46668
31.3.10 19:57

O té reakci na očkování jsem chtěla psát. Nás na to doktorka upozorňovala, že se může bulka objevit v souvislosti s očk. TBC a že když bude, máme přijít…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
19988
31.3.10 19:59

ona ta uzlina může natéct, ikdyž na první pohled vypadá dcera zdravě. Stačí, pokud tělo vnitřně bojuje s bacilem.

Mě kolikrát natečou uzliny na krku, že jsou jak třešně a nic mi není, tak se nadopuju echinaceou a čajema a za den/dva zas splasknou

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
neczuz
31.3.10 20:04

No právě ale většinou zduří při nemoci právě krční uzliny nabo za ušima, nebo ještě při zubech podčelistní. Pod paží moc ne. Jak je velká, tuhá, měkká, bolí, nebolí?

• Nahlásit
  • Citovat
19988
31.3.10 20:09

neczuz - myslím, že to má každý jinak, protože si nepamatuju, že by sestře kdy zduřely ty na krku, ale právě ty v podpaží, proto jsem si na ně hned vzpomněla, ale jestli je to skutečně ono, to si nedovedu takhle na dálku soudit

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
584
31.3.10 20:21

Ahojky, neboj, bude to v pořádku - buď uzlinka, jak psaly holky, nebo lipom - neškodná tuková bulka a nebo ucpaná mazová žlázka (to jsem měla). Držím pěsti!

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
13496
31.3.10 20:51

ma to pod levym podpazim,me se udelalo zle kdyz jsem na to sahla :roll: ,ja su takova citlivka.
Nejdriv mi to prislo ze to je okraj kosti(su hloupa co),ale moc mekke to neni,je to velikost hrasku.
Mmch neni ta reakce na TBC nejak pozde?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
neczuz
31.3.10 20:57

Na vznik reakce na TBC je pozdě. Spíš jestli není možné, že jsi si toho nevšimla. Lůj kuk třeba nesnáší, když mu sahám pod paží. Tak mu tam nesahám, nemažu. Při koupání jen zvednu ruku a šplouchnu vodu. Jinak levá strana by tomu odpovídala.

• Nahlásit
  • Citovat
1438
31.3.10 21:25

Ahoj,
Míšovi jsem našla bulku (8mm) v levém podpaží, když měl cca 7 měsíců, do té doby ji tam neměl (koupu každý den a jsem si tím na 100% jistá). A je to reakce na očkování proti TBC, udělala se mu až po třetí hexavakcíně. Naše Dr. nás s tím poslala na alergologii přímo k jednomu profesorovi, byli jsme tam 2× s odstupem 6 týdnů a jelikož se velikost bulky nemění, tak mu tam zůstane a dál se to neřeší, mám ji jen sledovat.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama