Bulka v prsu u 8leté dcery

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 24.01.19 21:30
Bulka v prsu u 8leté dcery

Dcera (8let) dnes za mnou přišla, že už ji asi rostou prsa - v jednom prsu našla tvrdou bulku. Nebolí. Ve druhém nic. Prý si ji všimla asi včera. Setkal jste se s tím někdo? Dcera je velmi drobná, na svůj věk není vůbec vyspělá. Děkuji za zkušenosti.

Reakce:
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 24.01.19 21:33

Ahoj, já to taky měla, když jsem byla malá a nic to nebylo. Ani nevím, prostě to časem buď zmizelo a nebo, jak mi začaly růst prsa… :nevim: teď už mi bude přes 30 a zatím bez problémů ;)

Ladiabola
Kecalka 312 příspěvků 24.01.19 21:36

Taky mám, sledují mě už asi 10 let, zajděte s ní k doktorce, ať napíše žádanku na utz, pravděpodobně to bude jen tukového původu nebo zduřelá prsní žláza.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 24.01.19 21:41

Když mi začínala růst prsa, taky jsem tam měla bulku. Vlastně pořád trochu mám i po třech odkojených dětech. Na sono chodím a vše je v pořádku. Je teda pravda, že v osmi letech je asi ještě brzo, ale možné je vše. Já bych k doktorce raději zašla.

pecenaBrokolice
Kecalka 126 příspěvků 24.01.19 21:52

Když mi začínala růst prsa, to mi bylo 9 let, takže jsem byla přibližně stejně stará jako dcerka… Pamatuji si, že jsem z toho měla vítr, ale když prsa rostla víc, zmizelo to. :mavam: Takže podle mě to nic není, ale pro klid, pokud máte strach, klidně zajděte k lékaři. :kytka:

GabinkaCh
Závislačka 3284 příspěvků 24.01.19 22:35

Já jsem to u sebe řešila tehdy taky,přesně si to pamatuju.Nic to není

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Nejčastější chyby při usazování dětí do autasedačky

Téměř denně cestuje většina rodičů se svými dětmi autem. Snad žádný z nich by... číst dále >

Opepřete Valentýn lehce hříšnými kartami, stačí si je stáhnout

Valentýn je za dveřmi. Připravili jsme pro vás proto karty ke stažení, se... číst dále >

Články z Expres.cz

Psychiatr Jan Cimický o Jiřím Pomejem: Bál se smrti, řešili jsme i Andreu!

Předtím než byl Jiří Pomeje hospitalizovaný s rakovinou kostí v Nemocnici Na... číst dále >

Migranti a Česko v roce 2019: Přijde letos nová vlna a skončí to někdy?

Co čeká Evropu v oblasti migrační krize v tomto roce? Záleží na tom, zda je... číst dále >

Články z Ona Dnes

Pohádky jsou švindl, říká psychiatr Radkin Honzák

Pohádky a Vánoce k sobě patří jako kapr a šupiny. Radkin Honzák však říká, že... číst dále >

Kvůli šikaně jsem začala boxovat, říká šampionka Martina Ptáčková

Než se světová šampionka v kickoboxu, Martina Ptáčková (21), naučila rány... číst dále >