Bydlení v Kostelci/Labem

• Fotoalbum (0)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
12.11.13 08:53

Bydlení v Kostelci/LabemXDobřichovice

Ahoj holky, potřebovala bych od vás radu. Hlavně se tímto příspěvkem nechci nikoho dotknout. Hledáme bydlení, momentálně bydlíme v Pze v podnájmu, chceme ven a naskytly se nám 2 byty. Jeden v Dobřichovicích (krásná krajina, občanská vybavenost, do Phy kousek), rozloha 100 m2, cena 2,5 mil. Normální panelákovej byt. Druhý byt v Kostelci. Ten byt je o něco menší, ale je k němu garáž a ještě kousek zahrádky. Rozdíl cca 600 tis. Na oba byty bychom museli brát hypotéku. Rozdíl ve splátkách asi 3,5 tis. Je to hodně peněz, ale mě ten Kostelec prostě přijde… ošklivej. Já vím, že stejně tam asi moc nebudeme (i když jdu teď na mateřskou), ale já jsem neútulnější město už dlouho neviděla. Asi to dělalo i to, že jsme tam byli na prohlídce, když pršelo, takže i to umocnilo tu atmosféru. Navíc se mi moc nelíbí ten znečištěný vzduch. Pro co byste se rozhodli? Musím samozřejmě brát i do úvahy ten cenový rozdíl, který je značný. Je tu někdo, kdo v oblasti kolem Neratovic a Kostelce bydlí? Z hlediska té přírody a toho všeho vedou ty Dobřichovice. Zbytek hraje pro ten Kostelec. Díky moc za názory.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Na tento dotaz zatím nikdo nereagoval, buďte první!

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat