Bydlíte v Lůžkovicích?

Anonymní
17.6.15 19:58

Bydlíte v Lůžkovicích?

Ahojte,
uvažuji koupi nemovitosti v Lůžkovicích u Zlína, ale dohromady nic moc o obci nevím..
Která z vás tam žijete, můžete se podělit o info? Jaká je vybavenost - obchody, služby.. Je tam bezpečno? V jedné vsi nedaleko nás je např. ubytovna, kde se pohybují kdejaké živly… Nějaké kulturní vyžití, akce pro děti apod?
Za info díky a prosím o zachování anonymity, chodí sem i mé příbuzné, nechci, aby rodina dopředu věděla..

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

2515
17.6.15 20:05

Luzkovice jsou super:) jsem sice ze zlina, ale kdybych se mela stahovat na vesnjci Tak tam nevo do kostelce:)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
verulicek
17.6.15 20:20

Žijí tam kamarádi a nestěžují si na nic..děti zatím nemají, ale žádný extrém to tam asi nebude ;) my směřujeme na Halenkovice…pravda, budou asi vybavenější, ale chceme se taky někam schovat :P

• Nahlásit
  • Citovat
2236
17.6.15 20:58

Do Lužkovic teď začala jezdit ze Zlína městská. Obchod tam myslím není, ale veškerá vybavenost je v Žlechovicích, které jsou přes řeku (cca 400 m) - velká sámoška, pekárna, řeznictví, lékárna, lékaři. Je tam i základka až do 9 třídy a školka. A ta želechovická školka je v části, která je hned vedle Lužkovic.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
verulicek
17.6.15 21:01

@alviola kolikátka tam jezdí? 8o

• Nahlásit
  • Citovat
2236
17.6.15 21:55

@verulicek Mysím, že je to 11. Nezajíždí tam všechny, ale je to určitě vícekrát, než 3× za den :-) Párkrát jsem s ní jela, ksyž mi ujel bus do Želechovic.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama