Byl někdo na nových básnících?

328
23.4.16 20:47

byl někdo na nových básnících

Zdravím všechny mamky dámy i slečny chystáme se s přítelem do kina na nejnovější díl básníků. Je tu někdo kdo už v kině byl. Zajímaly by mě vaše názory jestli na to stojí jít. Nedávno jsem viděla film Díra u Hanušovic vím že byl oceněný nevím jestli dostal lva děj byl naprosto o ničem a těch sprostých slov co tam padlo za večer. Byla to katastrofa :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
33269
23.4.16 20:49

@loulek Hanušovice tragédie, vydržela jsem asi 10 minut. U Básníků jsem se po dlouhé době zasmála, pobavila, odpočinula si. A smálo se nás dost.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
33264
23.4.16 20:49

No nevidela jsem, ale pry se to mělo jmenovat radsi Jak se básníci dostali na dno, psali v jedne recenzi :)
Doporucuju radsi Teorie tygra, příjemná komedie s Bartoškou :D

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
33269
23.4.16 20:56

@veria no já se s recenzema dost často rozcházím, asi nejsem ten správný divák. :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
328
23.4.16 21:00

@vokishka takže básníky doporučujete něco takového chci na pobavení a na zasmání no jen jsem nechápala jak mohli ocenit tak šílený film já jsem to také moc nesledovala a dodnes jsem nepochopila děj naprosto ztracený čas ještě jsem viděla Kobry a užovky o trochu menší kraviny než Hanušovice a to jsem na ně chtěla do kina :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6686
23.4.16 21:05
@veria píše:
No nevidela jsem, ale pry se to mělo jmenovat radsi Jak se básníci dostali na dno, psali v jedne recenzi :)
Doporucuju radsi Teorie tygra, příjemná komedie s Bartoškou :D

Moji rodiče (už poněkud starší generace) byli na obou filmech a chválili oba. I když Tygra asi víc. ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
33269
23.4.16 21:10

@loulek je to čistě odpočinkový film. Já jsem byla spokojená.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
329
23.4.16 21:34

Za mě zklamání - děj o ničem, vtip ztratili, zbyla pouze nostalgie. K tomu ten přehnaný product placement…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
34044
23.4.16 21:38
@Lavergne píše:
Za mě zklamání - děj o ničem, vtip ztratili, zbyla pouze nostalgie. K tomu ten přehnaný product placement…

už jen naředěný odvar.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7531
23.4.16 22:20

Já byla na básnících i na tygrovi, nedá se to srovnávat úroveň naprosto někde jinde. Tygr je super i na takovou tu sebereflexi a člověk se ale dost pobaví, Básníci jsou čistá oddechovka, pobavila jsem se a přijdou mi teda ale lepší než byla a 5, ty se mi nelíbily vůbec, tohle byla příjemná nostalgie

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7531
23.4.16 22:21
@Lavergne píše:

jenže ten je teď už bohužel všude, jen třeba u zahraničních filmů to člověk tolik nevnímá, ale je to tam taky

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
329
23.4.16 22:23

@medunka23 Souhlas, ale mě deptaly ty scény v lékárně - to už snad okatěji ani nešlo.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7531
23.4.16 22:27

@Lavergne tak ono to posuzuješ proto, že třeba fedex, starbucks, costa, nebo i jiný zahraniční firmy tady nejsou tak profláklý jako DR.Max ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
33264
23.4.16 22:37

V Tygrovi jsem si product placementu krome aut Citroen nevsimla, myslim ze je to mezi tim co se dnes točí za hrůzy zas jeden docela povedenej film.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
8604
23.4.16 22:51

Básníci se mě libily moc. I když Teorie tygra byla ještě hezčí. Oba dva filmy stojí za návštěvu. A kdybych si mohla vybrat jen jeden, tak Teorie tygra.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat