Byla to nevěra?

Anonymní
26.7.20 07:41

Byla to nevěra?

Ahoj holky,

chtěla bych názor někoho nestranného.
Předem se omluvám za anonym…
A klidně jen do mě… chci znát všechny názor ať budu proti nebo pro.

Od září minulého roku chodím s chlapem, který nemá na mě moc času kvůli svému zaměstnání a tíživé rodinné situaci.
Už třikrát jsem se s nim rozešla.. no nakonec jsme to zase dali dohromady. Snažila jsem se věřit, že to bude lepší.
V březnu před koronavirem už to bylo neusné, přítel si ze mě delal peněženku, nechtěl se mnou slavit svátky a vlastně jsem ho i 14 dni v kuse neviděla. Chodil ke mně jak do mamahotelu: vyspat se, najíst, zapíchat si a zase šel. Nikdy nepřinesl ani víno, v restauraci delal jako, ze tam není.. atd.
Trpělivost už na tohle dále nebyla, ať jsem se mu snažila vysvětlit, ze takhle by vztahy fungovat neměly.
Potkala jsem někoho jiného a doufala jsem, ze bych se tímto od nej mohla odstřihnout. Než jsem vůbec s novým chlapem šla na obyčejné rande. Šla jsem a se současným přítelem se rozešla.. na to jsem druhy den šla na rande s někým jiným. Tohoto pana jsem viděla 2× v životě a něco mezi námi proběhlo, ale zase jsem si začala uvědomovat jak mi můj bývali přítel chybí. Pár dní na to co jsem svůj nový objev viděla naposled jsem se k příteli vrátila.
A zametla to pod koberec, ze o tom nebudu mluvit. Bylo to v době kdy jsme se rozesli a ja potřebovala city jiného chlapa, protože od něj jsem je nedostávala.
Od doby co jsme se k sobě vrátili začal být přítel velice pozorný a měla na mě spousty času. Vlastně naprosto idelani vztah, který jsem si celou dobu představovala.
Ale co se nestalo po 4 mesicich těchto události v dnešní době kde se všichni znají a svět je tak malý.. někdo s kamarádů mého přítele přijel s fotkami s konverzace, kterou jsem měla s tímto panem údajně.
Přítel si trvá na tom, ze jsem mu byla nevěrná. Ja mám nějak pocit, ze v době kdy jsme spolu nechodili jsem si mohla dělat co chci a je to můj soukromý život a nemusim se mu vůbec s ničím svěřovat. Ani tím co jsem s dotyčným přesně měla..
Jediný co mě přijde jako velká špatnost je to, ze jsem chvíli nepockala a hned jsem musela hledat někde něco jiného..
Nemůžu mu to nijak vyvrátit, protože on neměl pocit, ze bych se s nim rozešla. Slova: rozchazim se s tebou.. mu asi nic neříkají.
Ve staré konverzaci mezi mnou a přítelem i prohodil, ze jsem teď volna jak pták..
Jak by jste se k tomuto problému postavily Vy holky?
Děkuji zda někdo odpoví… velice vyčerpávající čtení jsem si toho vědoma.

Příspěvek upraven 26.07.20 v 18:14

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
11438
26.7.20 07:48
8o 8o 8o
  • Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
224
26.7.20 07:50

Rozesli jste se, do toho, co jsi s kym po rozchodu delala, mu nic neni.

Otazkou je, jak dlouho se zvladne takhle pretvarovat a zahrnovat te pozornosti a laskou, nez to spadne zpatky do zajetych koleji. Lidi se nemeni. Mas tohle zapotrebi? Ja bych tedy nemela :think:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
808
26.7.20 07:50

Lezeš ze vztahu do vztahu. Bývalý tě škubal, tak jdeš za jiným, pak zase za bývalým. :zed:
Co se konečně odstřihnout od bývalého a začít znovu?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4858
26.7.20 07:55

Rozejdi se s ním a už se k němu nevracej. Nefungovalo vám to, nefunguje a ani nebude. Kolik impulzu ještě potřebuješ?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
742
26.7.20 07:59

Tohle nemá cenu. Nechápu proč máš potřebu být s mužem, o kterém sama od začátku pochybujes. Věř mi, že láska, resp. partnerské souznění vypadá opravdu jinak. A pokud jste byli rozejíti, o žádné nevěře se mluvit nedá, takže se nemusíš nikomu zodpovídat. Vykašli se na něho, dělá z tebe jen milenku s výhodami.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4746
26.7.20 08:09

Za desetimesicni vztah jste se stihli trikrat rozejit a ted zkousite ctvrty pokus 8o… To myslim mluvi za vse, ne? Prvni rok ma byt obdobi, kdy je to mezi vami nejhezci, neresite zadne zasadni vztahove problemy (a uz vubec ne to, chcete-li spolu vubec byt) a vztah ma fungovat prirozene a samospadem.
Otazkou je, jak chcete resit vetsi neshody, ktere casem v kazdem vztahu vytanou, kdyz uz v zacatcich a obdobi nejvetsi fascinace, se nedokazete shodnout na zakladnim nastaveni a fungovani vztahu?
Moc smyslu v tom natahovani nevidim. Jedes na mrtvem koni a bylo by dobre seskocit.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6972
26.7.20 08:11
@Anonymní píše:
Ahoj holky,

chtěla bych názor někoho nestranného.
Předem se omluvám za anonym…
A klidně jen do mě… chci znát všechny názor ať budu proti nebo pro.

Od září minulého roku chodím s chlapem, který nemá na mě moc času kvůli svému zaměstnání a tíživé rodinné situaci.
Už třikrát jsem se s nim rozešla.. no nakonec jsme to zase dali dohromady. Snažila jsem se věřit, že to bude lepší.
V březnu před koronavirem už to bylo neusné, přítel si ze mě delal peněženku, nechtěl se mnou slavit svátky a vlastně jsem ho i 14 dni v kuse neviděla. Chodil ke mně jak do mamahotelu: vyspat se, najíst, zapíchat si a zase šel. Nikdy nepřinesl ani víno, v restauraci delal jako, ze tam není.. atd.
Trpělivost už na tohle dále nebyla, ať jsem se mu snažila vysvětlit, ze takhle by vztahy fungovat neměly.
Potkala jsem někoho jiného a doufala jsem, ze bych se tímto od nej mohla odstřihnout. Než jsem vůbec s novým chlapem šla na obyčejné rande. Šla jsem a se současným přítelem se rozešla.. na to jsem druhy den šla na rande s někým jiným. Tohoto pana jsem viděla 2× v životě a něco mezi námi proběhlo, ale zase jsem si začala uvědomovat jak mi můj bývali přítel chybí.
Dva dny na to co jsem svůj nový objev viděla naposled jsem se k příteli vrátila.
A zametla to pod koberec, ze o tom nebudu mluvit. Protože to bylo v době kdy jsme se rozesli a ja potřebovala city jiného chlapa.
Od doby co jsme se k sobě vrátili začal být přítel velice pozorný a měla na mě spousty času. Vlastně naprosto idelani vztah, který jsem si celou dobu představovala.
Ale co se nestalo po 4 mesicich těchto události v dnešní době kde se všichni znají a svět je tak malý.. někdo s kamarádů mého přítele přijel s fotkami s konverzace, kterou jsem měla s tímto panem.
Přítel si trvá na tom, ze jsem mu byla nevěrná. Ja mám nějak pocit, ze v době kdy jsme spolu nechodili jsem si mohla dělat co chci a je to můj soukromý život a nemusim se mu vůbec s ničím svěřovat. Ani tím co jsem s dotyčným přesně měla..
Jediný co mě přijde jako velká špatnost je to, ze jsem chvíli nepockala a hned jsem musela hledat někde něco jiného..
Nemůžu mu to nijak vyvrátit, protože on neměl pocit, ze bych se s nim rozešla. Slova: rozchazim se s tebou.. mu asi nic neříkají.
Ve staré konverzaci mezi mnou a přítelem i prohodil, ze jsem teď volna jak pták..
Jak by jste se k tomuto problému postavily Vy holky?
Děkuji zda někdo odpoví… velice vyčerpávající čtení jsem si toho vědoma.

No tedy, tveho partnera bych doma tedy nesnesla, vždyť tě jen využívá :nevim: Chlap na prd. Myslis si že on ti věrný byl vždy? psala jsi že se u tebe neukázal třeba 14dni.To opravdu není normální. Si představit s ním otěhotnět. To by zmizel na dobro :roll:Jinak k té nevěře, není to nevěra, když s nekym nejsi nemůžeš ho podvádět.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
359
26.7.20 08:18

Tak nevěra to určitě nebyla, ale to je prostě klasická ješitnost, dotklo se ho, že si místo brečení a trápeni se vyrazila ven s někým jiným. Ale pro takovýho blba bych se nenamáhala s vysvětlováním. Nic mu do toho není, k rozchodu si měla důvod a dál bych ho asi neřešila. Chodíte spolu od září a už jste řešili takový věci, to by mi za to nestálo. A ten co se mezi vás hrabe je taky mimo a vůbec už nemluvim o chlapovi, co bez problémů vypustí soukromou konverzaci do světa. Měla by jsi se obklopit lidma, co nemají sklony k tomu, dělat ze života telenovelu.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
8084
26.7.20 08:19

Já si nedovedu představit, že bych během prvních měsíců vztahu musela řešit takové problémy 8o A co bude, až nastane fáze bez zamilovanosti, taková ta provozní, všední dny, starosti, možná náročné dítě, nebo třeba nemoc? Nedej bože finanční potíže, už vidím toho tvýho vyžírku, jak se k tomu staví čelem :jazyk: Odstrihni oba dva, dej si pauzu pro sebe a pak začni s čistým štítem a jasnými představami o vztahu, ze kterých hned od začátku neustoupiš :mavam:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3229
26.7.20 08:23

Nebudu posuzovat, jestli to byla nevěra nebo ne. Ale osobně by mi to třeba vadilo, tobě taky vadí spousta věcí, tak proč prodlužovat něco, co nefunguje. Vypadá to, že ten vztah nemá budoucnost a zřejmě by vám oběma bylo lépe s někým, kdo vám bude vyhovovat.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1818
26.7.20 08:26

Píšeš, že přítel má/měl rodinné problémy. S kým? S bývalkou? A kolik vám oběma vůbec je, připadá mi to celé takové nedospělé. On se k tobě chová jako k bankomatu a nafukovací Anči, a ty mu to trpíš, nebo si rychle sháníš náhradu, abys nedejpámbů nebyla chvíli bez chlapa… zvláštní :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1077
26.7.20 08:29

Mě teda zarazilo, že někdo za 4 měsíce přijede z fotkama. To tě tam jako někdo vyfotil? Nebo kde se ty fotky vzali? A proč je někdo vůbec fotil?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4506
26.7.20 08:30

„Ale co se nestalo po 4 mesicich těchto události v dnešní době kde se všichni znají a svět je tak malý.. někdo s kamarádů mého přítele přijel s fotkami s konverzace, kterou jsem měla s tímto panem.“

Jste celkem zajímavá parta hele. Taková vesnická vyšetřovací služba. :mrgreen:

4 měsíce po několika předchozích rozchodech prostě dokonalý vztah. Tak dokonalý, že se tvého srdce žampión celou dobu klepal na to, kdy na tebe něco najde, aby tě v tom mohl „láskyplně“ vymáchat.

Je celkem pravděpodobný, že máš sama dávno paroží jako dvanácterák :mrgreen:

Jo a to, že vám to klape v pelechu nerovná se osudová láska. ;) Šikovní jsou v tomhle směru i normální, slušní a soběstační muži, co normálně pracují a nepotřebují druhou maminku. Fakt.

Příspěvek upraven 26.07.20 v 08:32

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1833
26.7.20 08:32

Najdi si někoho normálního.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...