byt-rekonstrukce

9541
27.12.06 15:25

byt-rekonstrukce

Ahoj, chystáme se na léto na celkovou rekonstrukci bytu, tak mě napadlo, jestli by jste mi trochu nepomohly s inspirací. Proto prosím, jestli jsem nebudete posílat ukázky vašich zrekonstruovaných bytečků, jak se vám to povedlo všechno sladit :) Také pokud se některé bude chtít, tak bych byla ráda, zda by se nepodělila, kolik rekonstrukce stála. Budeme opravovat 3+1 a předběžně počítáme s 350tis.,není to málo? Moc děkuji za každou radu..první osamostatnění, tak to chceme mít s přítelem hezké a už se moc těšim( pak se budem moc vrhnout i o snažení o miminko, který bych moc chtěla, ale to až budeme mít kde bydlet) :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

860
27.12.06 15:33

ahoj jowanko,
my prave castecne rekonstruujeme 3+1, rada se podelim o fotecky az budou a take o konecna cisla - my jsme tedy nic nebourali, protoze to by bylo 300 tisic jen na to (opravdu zalezi jak z gruntu to chcete brat) , takze jsme si poradili se stavajicim pudorysem :) barvicky na zdi uz mame, ted vybirame nabytek a ruzne doplnky, to me bavi!!! :))

Radka

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
380
27.12.06 16:37

Jowano zkus mrknout na stranky bytovych architektu. V seznamu do vyhledavace das bytovy architekt a uz se jenom inspirujes a inspirujes. A tech 350 000 je azaz. Jo a nebo si pozvi bydleni je hra :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
9541
27.12.06 16:45

To rači ne, i když taky koukam :) ale ty kuchyně se mi moc nelíbí..a také se mi zdají dost drahý. Mám šikovného přítele, tak většinu prací budem dělat sami.Už jsem koukala na dost stránek a mám to docela rozhodnuté, jen nevím jaké dlaždičky. Chtěla jsem vědět, jestli to máte prakticky vyřešené, nebo v něčem by jste rádi udělaly změnu..

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
20.1.07 04:32

Jowanko,
rekonstruovali jsme - mrkni :wink:

http://galerie.raketka.com/…koupelna.htm

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
9299
25.1.07 10:12

Raketka.com

Musím uznat že máte hezky zrekonstruovaný byt. Moc se mi líbi vaše kuchyň. Taky zachvilku budem rekonstruovat byt ale nejdříve ho musíme koupit. Takže momentálně nějaký idealní hledáme. Doufám že než porodím tak do té doby budem mít aspoň byt koupeny. A to máme co dělat nebo budu unorová maminka :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
9299
25.1.07 10:13

Jowano :)

Tak jak něco hezkého najdeš dej vědět..at se taky inspiruju…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
766
28.1.07 12:31

JOWANO
rekonstruovali jsme před pár lety byt 2+KK kolem 50m.Stálo nás to něco kolem těch 350 tisíc.Dávali jsme do kupy prakticky všechno od koupelny,kuchyň,podlahy po rozvody elektřiny a vody.Takže pokud je přítel jen trochu šikovný a zvládne si udělat některé věci i sám v poho si za tu cenu uděláte krásný byt.Ten náš vypadal po rekonstrukci bombasticky a poté co jsme začali stavět se s celkem slušným ziskem prodal.

Raketko
jedním slovem bomba.Nááádhernou koupelnu jste z té ruiny udělali. :lol: A ty luxfery jsou fantastický,skvělý nápad.Chtěli jsme je při stavbě baráku také použít,ale ani nevím proč zapomělo se na ně a tak je tu nemáme :cry: ,když vidím jak jsou u vás krásné mrzí mě to. :evil:

Andynka

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Ha
513
29.1.07 11:27

Raketko , tak tomu rikam kompletni rekonstrukce…parada, moc se mi libi, mame podobny vkus. Vzali jste to „od podlahy“. Muzu se zaptat na kolik vas vysla ?…ale pokud to nechces zverejnovat, tak to samo pochopim :D
Nas to ceka…nebo lepe receno, uz je v behu, byt je v dobrem stavu, takze v nem bydlime. Dnes jsem objednala okna, manzel dodelal komoru a po vymene oken se vrhame na detsky pokoj.

Ha

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
7.3.07 10:41

Ha,
nevím přesně na kolik to vyšlo - všechno to managoval manžel. Ale bylo to hrubě přes milion :cry:
Hodně nás stály náklady okolo … třeba kontejnery na odvoz sutě a dalšího většího odpadu, nafta do Tranzita (vozilo se spooousty materiálu), míchačky s betonem na vylití podlahy a pak samotná rekonstrukce: komplet nová elektrika všude, rozvody vody, odpady, natření oken (vyměnit je nám nedovolili), zabezpečovací systém, vyhřívaná podlaha všude (fakt všude), atd …

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymni
30.4.07 16:26

Ahoj Raketko,
Vy ten byt prodavate, vid ? :wink:
Ja jsem totiz ted ty same fotky, co jsi na ne posilala odkaz do diskuze, nasla na strance realitek.
Ten byt se mi moc libi. Ze bychom se domluvily na koupi ? :wink:
ahoj
nakukovatelka
p.s.zajimava nahoda vid ? na e-mimino chodim, protoze jsem snazilka. a na realitky proto, ze chceme novy byt

• Nahlásit
  • Citovat

Váš příspěvek

Odesílám...

Další témata z kategorie

Reklama