Byt v paneláků, kde se stala před rokem vražda

29.5.15 17:05

byt v paneláků,kde se stala před rokem vražda

Zdravím, chtěla bych se zeptat na Váš názor. Chceme si s přítelem pronajmout byt, našli jsme přesně podle našich představ, ale bohužel jsem zjistila že před rokem se na tom samém patře v jiném byte stala dvojitá vražda. No a teď nevím :( myslíte ze to může mít vliv spokojenost bydlení? Jinak lokalita je slušná a hezká.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

896
29.5.15 17:17

Jako že vás přijde někdo zavraždit taky? Nebo že vás budou v noci strašit?

Já chápu, že to může být špatnej pocit, a pokud ho máte, nešla bych tam. Ale že by tam šel někdo vraždit znova je málo pravděpodobný.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1576
29.5.15 17:21

Já bych to neresila, nikdy nevíte kde se kdy co stalo:-)
Pokud se tam cítíté dobře neresila bych to. :palec:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
49241
29.5.15 17:22
@makina92 píše:
Zdravím, chtěla bych se zeptat na váš názor. Chceme si s přítelem pronajmout byt, našli jsme přesně podle našich představ, ale bohužel jsem zjistila že před rokem se na tom samém patře v jiném byte stala dvojitá vražda. No a teď nevím :( myslíte ze to může mít vliv spokojenost bydlení? Jinak lokalita je slušná a hezká.

nechte byt třeba vykropit svěcenou vodou nebo pozvěte nějakou „čarodějku“ na vyhnání zlých energií záleží čemu věříte a potom se klidně nastěhujte.. byt za nic nemůže..

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
29.5.15 17:24

Romana

Jestli ztoho mate blbej pocit… Ale na druhou stranu je to jen na stejnym patre neco jineho by asi bylo kdyby se to stalo v tom byte… Myslim ze je zbytecny se obavat ;) ;) :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
11133
29.5.15 17:26

Taky bych to nebrala, pokud by to byl stejny byt. stejny dum bych asi snesla. ale tezko rict, dokud se tam clovek sam nema stehovat, tak se to blbe odhaduje. jde jen o vase pocity.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1328
29.5.15 17:43

Já jsem byla v bytě kde se stala ta věc s Petrou jak ji vyhodily z okna a do popelnice, a příjemný to teda nebylo. bydlet bych tam nechtěla.

nemyslím že by tam někdo šel vraždit znova…ale ten pocit

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
29.5.15 17:50

Kdybych se měla stěhovat do bytu kde se stala vražda nebo někdo nějak divně umřel :mrgreen: tak bych asi nešla…já bych na to večer musela myslet 8o ale jen stejný patro-jinej byt bych asi snesla, i když asi bych na to stejně myslela :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
56563
29.5.15 18:10

No záleží, co to bylo za vraždu. jestli přišel manžel dom, načapal manželku s milencem, tak je postřílel a je ted v lochu, tak bych se nebála ani pro případ, že ho pustí, leda že by pak můj manžel se stal milencem jeho starý. :lol:
kdyby to byla dvojnásobná vražda, bylo nějaké podezření, že za tím je masový vrah a šuškalo se, že je to ten a ten, jen nejsou důkazy, tak bych do toho nešla.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2240
29.5.15 18:17
@jdukolem píše:
nechte byt třeba vykropit svěcenou vodou nebo pozvěte nějakou „čarodějku“ na vyhnání zlých energií záleží čemu věříte a potom se klidně nastěhujte.. byt za nic nemůže..

Jj, jasně. At se ozve, za 20.000Kc vyženu všechny zlý energie do poslední kWh :-)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2817
29.5.15 18:21

Ja bych asi ani neresila byt, kde se stala vrazda. Jsem v tomhle flegmous

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2817
29.5.15 18:22

Spis bych treba nesla do bytu/domu, kde byl nevestinec

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
56563
29.5.15 18:23
@WontTell píše:
Jj, jasně. At se ozve, za 20.000Kc vyženu všechny zlý energie do poslední kWh :-)
:mrgreen: :mrgreen:
taky, klidně za 5, a dojedu kamkoli po republice, v ceně.
  • Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
28762
29.5.15 18:23

@makina92 to jsou problémy… :roll:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
49241
29.5.15 18:24
@WontTell píše:
Jj, jasně. At se ozve, za 20.000Kc vyženu všechny zlý energie do poslední kWh :-)

8) no a je to vyřešený

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama