Bývalý kouří trávu

Anonymní
14.3.16 12:30

Bývalý kouří trávu

Ahoj mamky..Musim se zeptat, ač nerada..
Můj bývalý hulí trávu, hodně.. denně je zhulenej.
Může si brát moje děti? Můžu to u soudu použít proti němu?
Také hodně pije, on tvrdí, že ne, ale pro mě je tedy 10 piv denně docela dost.
Děkuji za názory.
P. S.: Nechci. aby si takový člověk bral do bytu moje děti? :nevim:

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
3686
14.3.16 12:32
@Anonymní píše:
Děkuji za názory.
P. S.: Nechci. aby si takový člověk bral do bytu moje děti? :nevim:

Myslím, že může, jestliže nebude u předání zhulenej jak ty rikas :-) je blbý, ze v dnešní době huli kde kdo no

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Nafrněná
14.3.16 12:34

Jsou to i jeho děti a ty sis je s ním udělala, takže máš smůlu pokud to není nějaký narkoman :mrgreen:

• Citovat
  • Nahlásit
25260
14.3.16 12:36

Musela bys to nějak dokázat, u soudu to bude tvrzení proti tvrzení… jak jsou starý děti?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
820
14.3.16 12:38

On si nebude brát tvoje děti, ale vaše děti. A pokud nemáš důkaz, že by je mohl nějak ohrozit, tak máš nejspíš smůlu.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
14.3.16 12:39

Docela choulostivé téma tak anonym… Na kouření trávy bych neviděla nic tak špatnýho a hlavně ty sama musíš vědět jaký je když si zahulí! Znám plno lidí co hulí i když už maj rodinu, jsou starší apod. a než jsem je poznala tak pro mě každej kdo hulil byl prostě pitomej vyhulenec jako to bývalo na škole, vidím mládež na ulici atd… teď už jsem názor změnila, takže mě by tráva nevadila pokud samozřejmě nehulí s dětma v jedný mistnosti a celkově před nima… Víc by mi teda vadilo pití, toď můj názor

• Citovat
  • Nahlásit
17657
14.3.16 12:40
@Dojcanis píše:
Myslím, že může, jestliže nebude u předání zhulenej jak ty rikas :-) je blbý, ze v dnešní době huli kde kdo no

Může seřídit pod vlivem marihuany? Asi ne. Může se člověk zodpovědně starat o děti, když je pod vlivem marihuany. Asi ne. Zrovna tak, jako kdyby byl opilý. Nejsou na to testy? Musel by se před předáním dětí podrobit testu, jinak aťsi jde svou cestou dál a dál a dál a dál… :cert:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
17657
14.3.16 12:42
@Kriss Tina píše:
Musela bys to nějak dokázat, u soudu to bude tvrzení proti tvrzení… jak jsou starý děti?

Marjánka se nedá dokázat? To je tvrzení proti tvrzení? To tedy koukám. Ty testy, co dostávají řidiči jsou tedy k ničemu?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
14.3.16 12:43

Jeho je jen jedno dítě, to druhé prý není jeho. Jasně, má na ně stejné právo jako já, ale já před nimi nejsem každý den zhulená a vožralá. On není schopný ničeho, když se zhulí, tak se jen válí, na děti prdí, nevšímá si jich, nehraje si s nima, jen na ně křičí a občas je i zmlátí uplně kvuli blbosti, protože má zrovna blbou náladu a někdo na něj promluvil. Důkazy mám, když jsme spolu ještě žili, mám vyfocené prázdné flašky a vyfocený pytle a papírky, nůžky a tak..tabák rozsypanej po zemi..prostě dobytek, nechci aby tohle děti viděli. Vám to přijde normální? Mě ne :-/

• Citovat
  • Nahlásit
25260
14.3.16 12:45

@Kobliha51 řikam že by to musela nějak dokázat, ale taky záleží na jeho spolupráci, když ho chytí v autě tak je to něco jinýho než když by se měl testu podrobit jen tak…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
17657
14.3.16 12:47
@Ignácie píše:
On si nebude brát tvoje děti, ale vaše děti. A pokud nemáš důkaz, že by je mohl nějak ohrozit, tak máš nejspíš smůlu.

Test na drogy a alkohol? Nebyl by to důkaz?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
64717
14.3.16 12:48
@Anonymní píše:
Děkuji za názory.
P. S.: Nechci. aby si takový člověk bral do bytu moje děti? :nevim:

tys ho vybrala jako otce.. pokud dokážeš, že je to jakkoliv ohrožuje, pak ano, můžeš to použít proti němu, ale třeba to dokázat.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
17657
14.3.16 12:50
@Kriss Tina píše:
@Kobliha51 řikam že by to musela nějak dokázat, ale taky záleží na jeho spolupráci, když ho chytí v autě tak je to něco jinýho než když by se měl testu podrobit jen tak…

Proč by se kvůli svým dětem testu nepodrobil? Jako ten nejlepší otec by měl udělat všechno proto, aby děti mohl mít u sebe a mohl si s nimi hrát, vařit jim, ukládat je ke spánku a vyprávět pohádky. Jeden testík byl snad milujícího otce nerozházel. Nebo ano?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3686
14.3.16 12:50

@Kobliha51 hulila si někdy trávu? Asi ne. Já než sem otehotnela tak dost. A chovat, a řídit své chování na tom lze. A možná by ses divila, ale to je clovek víc opatrný ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
64717
14.3.16 12:51
@Anonymní píše:
Jeho je jen jedno dítě, to druhé prý není jeho. Jasně, má na ně stejné právo jako já, ale já před nimi nejsem každý den zhulená a vožralá. On není schopný ničeho, když se zhulí, tak se jen válí, na děti prdí, nevšímá si jich, nehraje si s nima, jen na ně křičí a občas je i zmlátí uplně kvuli blbosti, protože má zrovna blbou náladu a někdo na něj promluvil. Důkazy mám, když jsme spolu ještě žili, mám vyfocené prázdné flašky a vyfocený pytle a papírky, nůžky a tak..tabák rozsypanej po zemi..prostě dobytek, nechci aby tohle děti viděli. Vám to přijde normální? Mě ne :-/

tohle nejsou důkazy, tohle Ti vyfotim kdykoliv taky. Musíš mít důkazy pro to, že je nezpůsobilý pečovat o děti.. proč sis s takovým pořídila děti? kdybys přemýšlela dřív, nemusíš řešit toto.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat